ADLİYE ÇEVRESİNDE EMNİYET TEDBİRLERİ ALINDI

Geçen yıl Durağan’da meydana gelen olaylarda hayatını kaybeden 16 yaşındaki Soner Kaya’nın ölümü ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylarla ilgili mahkemede sanıklar yine hakim karşısına çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Ceza evinde tutuklu bulunan ve önceki mahkemede Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla katılan

Durağan olaylaında tutuklu olan 2 sanık Muhammed Koyun ve Yunus Koyun talepleri üzerine duruşma salonuna getirildi.
Polis Adliye çevresinde çevik kuvvet ekipleri, tomalar ve özel kuvvetlerle yoğun ve yeterli düzeyde güvenlik önlemleri aldı
SANIKLAR SUSMA HAKLARINI KULLANARAK İFADE VERMEDİLER
Sanıklar mahkemede susma hakkını kullanırken, avukatları Murat Kurnaz, mahkemeye sunduğu itiraz dilekçesinde “mahkeme heyetinin tarafsızlığından şüphe ettiklerini” gerekçe göstererek reddi hakim talebinde bulundu.Mahkeme 3 Ocak 2018’e gün verdi.
ADLİYE KARŞISINDA BEKLEYEN KALABALIKTA MÜNAKAŞA ÇIKTI
Adliye karşısında bekleyen kalabalık arasında başka bir konudan ötürü akrabalık dereceleri olan kişiler arasında kavga çıktı. Çıkan kavgaya ilk olarak yakınları müdahale ederken Polis devreye girerek ortalığı yatıştırdı.Münakaşa eden taraflar arasında bir kişinin Emniyete giderek şikayetçi olduğu bildirildi.

120116

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.