Ahh “ADALET” ülkeme ne zaman geleceksin !

Bir kadını varilin içine koy, sonra diri diri yak üzerine beton dök, sonra da tahrik indirimi al. Bir hakim de olması gereken en önemli iki özellik 1- tarafsızlık 2- vicdan ama maalesef ikisine de rastlamadık sizde. Bu cinayetin neresinde tahrik gördün? Hiç bir “tahrik”, bir insanı bidonun içine koyup üzerine beton dökmeyi maruz gösterip hafifletici sebep sayılamaz,sayılmamalı… Canavarca insan katletmenin ödülü mü 23 yıl mı ? Varilden DNA örnekleri çıkan akrabalara da beraat mı ?! Ve güzel kızımızın gülüşünü çalanlar, onu hayattan canice koparanlar haksız tahrik indirimiyle ödüllendirildi!!!!
Canice katledilen genç bir kadının katiline “haksız tahrik indirimi” vermek, katillere cesaret, bu ülkenin tüm kadınlarına ihanettir.
Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin karara isyan etti:
“Kendimi yakmadan buradan gitmeyeceğim” diyecek tek kelimem yok artık…

Neşet Ertaş; “Kadınlar insandır, biz insanoğlu” demişti, o gün insanlık bir kez daha öldü…

Ülkede neyi kurtaracağımıza şaşırdık. Ormanları mı? Hayvanları mı? Çocukları mı? Kadınları mı? Değerlerimizi mi? Paralarımızı mı… Her yer talan,her yer viran.
İstanbul sözleşmesini reddenler, kadınların etek boyunu konu edenler, erkek çocuklarını paşam diye sevip kadınları mal olarak görenler bu cinayeti hepiniz işlediniz!!dün gece tekirdağda eski eşi tarafından defalarca bıçaklanarak öldürüldü ‘’namusu temizledim’’ adı altında haksız indirim alacak, buna neden sesiniz çıkmıyor?

Dün sövdüğünü bugün öven,
Bozuk Düzene KARŞIYIM …
Memleket yanarken…..yediler, içtiler, Arapça çalan müzik eşliğinde eğlendiler..

Sel zamanında balık yedi diye sinirlenenler, Ülke yanarken binlerce canlı yangında ölürken Arapça şarkı eşliğinde eğlenenlere sesleri çıkmıyor….

Prens Selman 22 Haziran günü geliyor. Geldiği gün Marmaris yanmaya başlıyor! Geçen yılda Bill Gates geldi, Bodrum yandı. YOKSA BU BİR TESADÜF MÜ? Suudi Kral çarşamba Türkiye’ye geliyor dolar düşüyor. Suudi Kral ne zaman Türkiye’ye gelse, Dolarda sert düşüşler yaşanıyor. HADİ BUDA TESADÜF OLSUN!
Suudi Prens,Türkiye’ye gelmeden önce Mısır’a uğradı!!

7.7 milyar dolarlık anlaşma yaptı,
30 milyar dolar yatırım sözü verdi!!
Sonra Ankara’ya geldi..
Yediler,içtiler;
“Para mafiş”hacılar dediler,
Yatırım sözü verip gittiler!!

Olan yoksul insana oluyor. İşçiye emekçiye zam yok ama elektriğe yeniden zam geldi! Doğalgaz zammı için ölü zaman kışı bekleyeceğiz… Ekmek 5TL olmuş İşsizlik ise tarihi bir bozguna koşuyor.
Kırmızı ışıkta geçene 500 TL ceza verip, sınırdan kaçak geçene maaş bağlayan tek ÜLKEYİZ!

Laikliği dinsizlik, dindarlığı da gericilik sanan iki grup eğer yakasını bırakırsa herşey düzelecek gibi..

Bir yanda sahte Müslümanlar,
din tacirleri,
inanç sömürücüleri,
bir elleri siyasette,
öbür elleri ticarette,
ayakları da tarikatlarda dolananlar…
Öte yanda da sahte Atatürkçüler…
Uğur Mumcu
Sahi bunlar olduğu sürece pekte ümitlenmemek gerek.

Bir diktatör, dine karşı alışılmadık düşkünlük göstermelidir. Kulları tanrıdan korkan dindar bir hükümdarın yasadışı davranışlarından şüphe etmez. Tanrının onun yanında olduğuna inandıkları için de kışkırtılmaları zor olur.. (Aristotales M.Ö. 384-322)

12015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.