AK PARTİ SİNOP İL BAŞKANI; HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR!

Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü Durağan ilçesine ziyarette bulundu.
Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Ak Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet Usta, Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan,İl genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte öncelikle ilçe kaymakamı Akın Oruç’a ziyarette bulundu.
Daha sonra Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ı makamında ziyaret eden Ali Çöpcü belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.Akabinde Köy muhtarları ile bir araya gelen Ali Çöpcü köyler hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulundu.
Duragan’ın %84 oy oranı ile birinci İlçe olduğunu belirten Ali Çöpcü hizmetler konusunda en iyisini Durağan’ın hak ettiğini belirtti.Yol ve su sorunu olan hiçbir köyümüzün kalmayacağını yatırımların devamının geleceğini Durağanın hak ettiği hizmetleri alacağını belirtti.
Devamında kıraathaneleri, STK’ları, hizmete girmesi için son hazırlıkların yapılan Duragan Devlet hastanesi, Alt yapı çalışmalarını ve yapımı devam eden Gençlik merkezi inşaatını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü son olarak da Ak Parti Durağan İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katılarak partililerde bir araya geldikten sonra Durağan ziyareti sona erdi.

12053

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.