VALİ HASAN İPEK, “AŞURE GÜNÜ” ETKİNLİĞİNE KATILDI

Sinop Valisi Hasan İpek, Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü ile İlim Yayma Cemiyeti’nin işbirliği ile organize edilen
“Aşure Günü” etkinliğine katıldı.
Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen programda yapılan aşurelerin misafirlere dağıtılmasının ardından Vali Hasan İpek yaptığı konuşmada,Muharrem Ayının mübarek olması temennisinde bulundu.
Konuşmasına Gerze İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Murat Güven’e hayırlı olsun dilekleriyle devam eden Vali Hasan İpek,birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan bu günlerde, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren özel günlerden olan Aşure gününde yapılan hayrın Cenab-ı Allah’ın nezdinde kabul olmasını dileyerek konuşmasını tamamladı.
“Aşure Günü” etkinliğine Vali Hasan İpek’in yanı sıra, Gerze Kaymakamı Murat Güven,İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş,İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren,İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan,Gerze İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Enver Öz,İlçe Kurum Müdürleri, Öğretmenler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

12038

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.