BAKAN BOZDAĞ’DAN SİNOP’A YATIRIM MÜJDESİ!

Maviş; “Bakanımızdan Sinop’a 6 büyük yatırım Müjdesi”
Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Sinop ziyareti  sonrası Sinopa 6 büyük yatırım müjdesi verdiğini söyledi.Bakan Bozdağ’ın Sinop müjdeleri:
1) Sinop Adalet Sarayı
2) Gerze Yeni Adliye binası
3) Durağan Yeni adliye binası
4) Türkeli yeni Adliye binası
5) Ayancık Yeni Adliye Binası
6) Boyabat Yeni Cezaevi
Maviş’in açıklamasına göre yer tahsis işlemleri tamamlanmış olanlar  2017 yılı yatırım programına alınmış olup hemen ihale edilip başlanacak, yer tahsis işlemleri bitmemiş olanlar yerleri hazır olur olmaz yatırım programına eklenerek ihale edilecek.
Maviş açıklamasında “Taleplerimiz ile yakından ilgilenen Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ’a teşekkürlerimi sunarken, yatırım programına alınan adalet saraylarımızın ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Sinop’umuz, Genciyle Yaşlısıyla 16 Nisanda ‘Evet’ Demeye Hazır
16 Nisan Referandum halk oylaması öncesi parti teşkilatı ile birlikte hummalı bir çalışma yürüttüklerini belirten Maviş, ”Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ’ın ziyaretinde Sinop’umuzun, genciyle yaşlısıyla 16 Nisanda ‘evet’ demeye hazır olduklarını gördük. Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ, Sinop’taki atmosferden büyük bir memnuniyet duydu. Kendisini  Sinop’ta, Ayancık’ta ve Boyabat’ta karşılayan coşkulu kalabalığa Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle anlattı. İlettiğimiz taleplerle yakından ilgilenerek Sinop, Gerze, Türkeli,Ayancık Durağan adliyelerimizin ve Boyabat yeni cezaevinin yatırım programına alınması, için gereken talimatlarıverdi. Sayın Bakanımıza Sinoplu hemşerilerim adına teşekkürlerimi sunarken, hayata geçecek yatırımlarımızın ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

12017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.