BARIŞ KARDENİZ BOYABAT ADD ZİYARET ETTİ

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Boyabat Atatürkçü Düşünce Derneğini ziyaret etti.Milletvekili Barış Karadeniz’e Cumhuriyet Halk Partisi Sinop İl Başkanı Barış Ayhan eşlik etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Cumhuriyet Halk Partisi Sinop İl Başkanı Barış Ayhan’ı Boyabat Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Dursun Eker ve Yönetim üyeleri karşıladı.
Çeşitli konular üzerine de görüş alışverişinin paylaşıldığı ziyarette,Karadeniz 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak ” Meral Akşener adaylığını açıkladı. Recep Tayyip Erdoğan da açıkladı adaylığını, diğer partilerden de mutlaka aday çıkacaktır.Fakat 2 turda çok güçlü olmamız lazım, %51 almamız için daha güçlü olunması gerekir.
Vatandaşlarımızda ciddi korkular var. Ne yaparsak yapalım sandıkları hallediyorlar endişesi var. Fakat emin olun ki bunlar bu gidişle sandıkları halledecek durumda olmayacaklar. Ekonomi çöküyor. Dolar fırlıyor. Dünya devletlerinin hiç birisi ile arası iyi değil. En son Motorlu taşıtlar vergisini anormal derecede artırdılar.Benzine zamlar üst üste geliyor. Bizler şu anda bir kurtuluş savaşı veriyoruz. Belediyeler rezil olmuş.”dedi

12055

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.