Başlıyoruz!

CHP Durağan ilçe Başkanı Emin Adıgüzel ve Saadet Partisi Durağan ilçe Başkanı Menderes Piyaloğlu
sosyal medyadan yaptıkları açıklama ile güç birliğine
gittiklerini vurguladılar.

CHP Durağan İlçe Başkanı Emin ADIGÜZEL ve Saadet partisi ilçe başkanı Menderes PİYAOĞLU ; CHP Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa EKER’le bir araya gelerek ‘BAŞLIYORUZ!’ dedi.

CHP İlçe Başkanı ADIGÜZEL yaptığı açıklamada; “Adayımızla dimdik ayakta ve tek yürek olarak seçime giriyoruz. Çok yakında yapacağımız geniş katılımlı bir tanıtım toplantısı ile seçim startını vereceğiz.

Bu süreçte Durağan’ın menfaatleri için sürekli yanımızda olan bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Saadet Partisi Durağan İlçe Başkanı Menderes PİYALOĞLU’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İttifak noktasında bir süreç yaşadık ve bu süreç sonrasında gelinen noktada gördük ki partiler arası güç birliği sağlayamacağız. CHP yıllar sonra Durağan’da tekrar ayağa kalkmış tüm yönetim kadrosu ve üyeleri ile adayının arkasında dimdik durmaktadır. Vatandaşlarımız müsterih olsun pazarlıkların adamı değiliz, pazarlıklarında partisi olmacayacağız.

CHP çok yakın zamanda İl Genel Meclisi üyelerini ve Belediye Meclis Üyelerini kamuoyuyla paylaşacak, projeleri ile saygıdeğer Durağan halkının karşısına tek alternatif olarak çıkacaktır. Adayımızın Durağan için yaptıkları Durağana kazandırdıkları ortadadır. Hiçbir siyasi gücü olmadan Şoförleri Boyabat’tan alıp Durağan Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kazandırmış, yıkılmak istenen 3 kez yıkım kararı çıkan Dutluca camiinin Durağan’ın kültür değeri olarak tescil ettirerek siyasilerin yapamadığını başaran ve yaklaşık 1.5 milyonluk restore ile Durağan’ın tarihi bir değer katmıştır. Adayımız Mustafa EKER sadece Durağan sevdası ile yola çıkmıştır. BİZ BAŞLIYORUZ SİZİ DE YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ!.” dedi.

EKER

DİYORUZ!!!

Saadet Partisi İlçe Başkanı Menderes PİYALOĞLU’ da yaşanan güç birliğinin önemine vurgu yaparak; “Bu güç birliğinde Durağan’da hizmet edeceğine inandığımız Mustafa EKER’in yanında durmayı düşündük. Durağan için gecesini gündüzüne katan ve gelen herkese kapılarını açan böyle bir adayın arkasında durmak istedik. Bilgi ve birikimi ile Durağan için Mustafa EKER diyoruz” dedi.

12067

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.