BOYABAT HUZUREVİ İNŞAATI

İnşaatı devam eden Boyabat Huzurevi’ndeki çalışmalar Boyabat İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy’un başkanlığında toplanan heyetle masaya yatırıldı.
Boyabat Gökdere Mahallesinde 02.09,2016 tarihinde zamanın Sinop Valisi Kemal Cirit , Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in de katılımıyla temeli atılan Boyabat Huzurevi inşaatı çalışmaları Boyabat Kaymakamlığı tarafından özel bir otelin salonunda yapılan toplantıda masaya yatırıldı.
Toplantıya İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Gül, Boyabat Ticaret Odası Başkanı Süleyman Mutlu, Boyabat Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ziya Yılmaz, oda başkanları siyasi partiler ilçe başkanları, stk temsilcileri, iş adamları ve diğer davetliler katıldı.
2016 yılında temeli atılan Boyabat Huzurevi inşaatının istenilen hızda ilerlemediğini, bu inşaatın sadece huzurevi derneğinin gücüyle yürüyemeyeceğine değinen Kaymakam Aksoy “Huzurevi inşaatının tamamlanabilmesi için devletin, özel kişi ve kuruluşların da gücü oranında katkıda bulunarak, burada benim de adım var diyebilmelidir” dedi.

12088

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.