ÇAĞDAŞLIĞIN YAŞATILMASI İÇİN…

Atakitabevi yayıncılık tarafından Çazğdaş yaşamı Destekleme derneği’ne Atatürk’ün Hayatı ve Anıları isimli eserlerden oluşan toplam 1000 kitap hediye edildi. ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından Çağdaş Yaşamı destekleme Derneğine 1000 Atatürk’üğn hayatı ve anıları seti,nden oluşan 1000 adet kitap hediye edildi. Atakitabevi Proje ve planlama yönetmeni Yiğit Korkmaz yaptığı açıklamada; “çağdaş yaşamın desteklenmesi ile ilgili yapmış olduğunuz çalışmaları, minnet ve takdir ile takip ediyoruz. Bizler ATAKİTABEVİ ailesi olarak sîzlerin ve pek tabi adını ve ideallerini, bu ideallerin insanları ile devam ettirdiği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İle ölümsüzleştiren; Çağdaş Kadınların idolü Türkan SAYLAN hanımefendinin de hedef ve İdeallerine naçizane katkı sağlamak ve yanınızda olduğumuzu ifade etmek isteriz.
Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ilke ve inkılaplarına, ileri görüşlü, çağdaş ve bağımlılığın her nev’inden azade bir neslin hayat bulması, hedeflerine ve ideallerine ulaşmış bir toplum olarak “daima İleri” giden nesillerin varlığının, İlelebet olması için Ulu Önderimizin izini takip ederken; O’nu daha iyi anlayabilmek ve O’nun İdeallerini sorumluluk edinmiş her yurttaşa, kurum ve cemiyete saygı, sevgi, hürmet ve sempati besliyoruz. Sizlerin de çalışmalarınıza katkıda bulunmak ve Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün anlaşılması, tanınması ve mirası olan çağdaşlığın yaşatılması için siz/er eli ile de katkı sağmak istedik” dedi
Türkiye’de yüzlerce kız çocuğuna burs sağlayarak okumasıunı sağlayan Çağdaş Yaşama destekleme Derneği’ne kitapların verilmesinde yardımcı olan CHP Durağan ilçe başkanı Emin Adıgüzel’de yer aldı. Korkmaz, “Bizler, günümüz ticaretinin zorlu koşullan ile mücadele ederken ve yine ticari erklerin baskıladığı, rekabetçi politikalar sebebi ile oluşmuş dağıtımcı ve reklamcı dayatmasından uzak durarak, bünyemize Ulu Önderimizin hedeflerini ilke edinmiş yeni yazarlar katmak için; küçük karlılıklar İle büyük kitlelere ulaşmaya çalışan bir yayıncıyız” dediği açıklamasında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. Aysel ÇELİKEL hanımefendiye, Genel Başkan Yardımcısı Sayın L. Nihal KIZIL ÖZTORUN hanımefendiye, kıymetli büyüğümüz Sayın Emin ADIGÜZEL’e ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve Gönüllülerine teşvik ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

12056

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.