CHP İŞİ SIKI TUTUYOR

CHP Sinop li merkezi ve ilçe adaylarını belirlemek üzere CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Parti Meclisi Üyesi Gamze Pamuk Ateşli aday adayları  ve teşkilatlarla bir araya geldi. 29 Ekim günü CHP Sinop il binasında ilçe başkanları ve aday adayları ile görüşen Tarhan ve Ateşli’nin raporları adayların kim olacağında önemli rol alacak. 

CHP Sinop’ta adayları Tarhan’la belirleyecek CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları ve yerel seçimlerde adayları belirlemek amacıyla CHP Parti Meclisi Üyesi Gamze Pamuk Ateşli ile birlikte Sinop’a geldi.
Daha önce heyet başkanı olarak Yalova’ya ekonomik krizin etkilerini tespit etmek için görevlendirilen Tahsin Tarhan daha sonra Sakarya’ya görevlendirilmiş ve orada aday adaylarıyla, sivil toplum örgütleriyle ve halkla bir araya gelerek kimin aday olmasının Cumhuriyet Halk Partisine daha fazla oy getireceğinin araştırmasını yapıp genel merkeze raporunu sunmuştu. Şimdi de Sinop için görevlendirilen Tahsin Tarhan, örgüt işleri konusunda genel merkezin güvendiği isimler arasında yer alıyor.
EN KUZEY’DEN EN GÜNEYE, DOĞUDAN BATIYA HAZIR BİR CHP İÇİN MÜCADELE
EDİYORUZ.
Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Tahsin Tarhan, Sinop’un tam bir cumhuriyet kenti olduğunu söyledi. Tarhan; “Sinop, 2019 Mart ayında yapılacak seçimlerden sonra ışıldayan bir yıldız haline gelecek. Sinop’ta gördüğüm manzara, bu seçimin kazanılacağına olan inancımı bir kez daha arttırdı. Her belediye için aday adayları var, belediye meclis üyesi adaylarımız var. Arkadaşlarımızın, partililerimizin gözündeki azmi görebiliyorsunuz. Sivil toplum örgütleriyle yaptığımız görüşmeler sonrasında iyice anlıyoruz ki özel’de Sinop’ta genelde tüm Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi Belediyelerine özlem duyuluyor” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Mustafa Eker, Emin Adigüzel ve Ilknur Kara dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

12044

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.