CHP’Lİ KARADENİZ: TEK ADAM REJİMİ ÇALIŞMA HAYATINA TEHDİTDİR!

Sinop’un Ayancık ilçesinde hafta başından bu yana çalışmalarını sürdüren CHP’li Karadeniz, CHP Ayancık İlçe Başkanı Naci Demiray, CHP Ayancık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Yüksel Üstün’e, yürüttükleri “hayır” çalışmalarında CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Erdal Uzun, Sinop Gençlik Kolları Başkanı Samet Bayrak ve CHP Sinop İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katılarak destek verdi.

Milletvekili Barış Karadeniz Ayancık’ta tekstil firmalarını gezdi, işverenler ve çalışanlarla görüştü. Çalışanların ve firma yetkililerinin büyük ilgi gösterdikleri Karadeniz, referandumda “hayır” oyu kullanmalarını istedi. “Ben bir kardeşiniz, hemşeriniz olarak, sizler gibi vatanını, bayrağını seven bir vatandaş olarak, geleceğimizi, çocuklarımızı düşünen bir Sinoplu olarak aranızdayım” diyen Karadeniz şunları söyledi:

“Referandumda ‘hayır’ diyeceğinize inanıyorum. Çünkü, memleket meselesi olan bir konuda sizler çok duyarlısınız. Tek adam rejimi ülkemiz için çok sakıncalı. Çalışma hayatı için çalışanlar için tek adam rejimi en büyük tehditlerden biridir. Milyonlarca vatandaşının işsizliğine çare bulacak bir iktidarın varken onların bu derdini dert edinmek yerine koskoca bir ülkeyi rejim değişikliği için sandığa götürmek vicdana sığar mı?”IMG-20170323-WA0056 IMG-20170323-WA0044 IMG-20170323-WA0042  IMG-20170315-WA0001

12029

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.