CHP’Lİ KARADENİZ’DEN SİNOP ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINA ZİYARET

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Yüksel’i ziyaret ederek, başarılar diledi.Esnafın sorunlarını bildiklerini belirten Karadeniz, “Akaryakıttan vergilere kadar birçok konuda mağduriyet yaşayan şoför esnafımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
CHP Sinop Milletvekili Karadeniz, Sinop Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ziyaretinde yeniden başkan seçilen Mehmet Yüksel’i kutladı.Şoför esnafının sorunlarının ele alındığı ziyarette Karadeniz, “Ekonomik anlamda hiç bu kadar zor koşullar yaşanmamıştı” dedi.
Türkiye’de ekonomik sorunların giderek arttığına dikkat çeken Karadeniz, şunları söyledi:
“Şoför esnafı bu sorunların yarattığı mağduriyeti en yakından yaşayanlar. Akaryakıta zam otomatiğe bağlanmış durumda. Vergiler hükümetin insafına kalmış durumda. Esnaf iş yapamıyor. İş yapsa para kazanamıyor. Bu zorlukları aşması için esnafımız yeterli desteği de görmüyor. İktidar yeterli desteği vereceğini söylediği halde vermiyor. Biz şoför esnafımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız.”
Sinop Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yüksel de Milletvekili Barış Karadeniz’e Sinop Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. ​

 

12030

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.