DES&VAL AÇILDI!

Durağan’da faaliyete başlayan Türkiye’nin dört bir yanına kişisel bakım ürünleri gönderen Thelife Long Sinop’ta DES & VAL ismi ile mağaza açtı.

Durağan’da açtığı çağrı merkezi ile onlarca kişiye istihdam sağlayan gelişen ekonomik nedenlerle çağrı merkezini bir süre durduran Gökırmak Pazarlama şirketinin üretim markası olan TheLife Long Sinop’ta geniş katılımla mağazasını açtı.
Sinoplu girişimci Emin Adıgüzel ile eşi Elmas Adıgüzel tarafından üretilen ve yaklaşık 2 yıldan bu yana Türkiye genelinde satışı gerçekleştirilen “Life Long” kişisel bakım ürünleri, açılışı gerçekleştirilen Des&Val isimli işyerinde Sinoplularla buluşuyor. Camikebir Mahallesi Aşağı Hamam Yokuşu adresinde gerçekleştirilen açılış törenine Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Oktay, CHP Sinop İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel, CHP Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan, SİAD Sinop Şubesi Başkanı Yasin Karagül, SİAD Genel Sekreteri ve Erfelek AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Barbaros Baltacı, CHP Sinop Belediye Başkan Aday Adayı Barış Ayhan, Sinop TSO Meclis Üyesi Süleyman Yazıcı, TEMA Vakfı Sinop Şubesi Başkanı Kadriye Göl ile SİAD üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan Des&Val işletmesi sahibi Emin Adı Güzel, açılışa katılan tüm konuklara teşekkür etti. Adıgüzel; “İki yıl önce Durağan’da eşim ile birlikte ürettiğimiz ve patentini aldığımız bu güzel markayı inşallah Sinop’umuza sevgili Ebru hanım, Filiz hanım ve Songül hanım ile birlikte kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten çok mutluyum. Sinop’un erkekleri de bayanları da zaten güzeller. Biz bu güzelliği korumaya geldik. Hedefimiz, öncelikle Samsun ve Karadeniz bölgesine patentli ürünümüzü tanıtmak. Burada tabi tüm Sinop’a iş düşüyor. Biz ürünümüzü sizlere teslim etmeye geldik. İnşallah Sinop’un markasını Sinoplularla birlikte büyüteceğiz. İşyerimizde ayrıca kişisel gelişim üzerine bir bölümümüz olacak. Bayanlara yönelik yoga, sağlık, beslenme, fitness gibi hizmetlerimiz olacak. Yine masaj salonumuz olacak” dedi.
Kurdele kesiminde konuşan SİAD Gnel Başkanı Rafet Orhan’da aynı zamanda SİAD üyesi olan Emin Adıgüzel’e başarılar diledi. Orhan; “Ekonomimizin bu kadar sıkıntıya düştüğü bir dönemde kıymetli dostum Emin Adıgüzel’in böyle bir işyeri açmasından dolayı güzel bir enerji topladığınızı düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah mahçup etmesin” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Açılışa katılan konuklarının işyerini gezmesi ve ürünler hakkında bilgi alması ile devam eden program yapılan ikramlarla son buldu.

Görüntünün olası içeriği: açık havaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, Emin Adigüzel dahil, gülümseyen insanlar, sakalGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Süleyman Yazıcı, Barbaros Baltacı ve Rafet Orhan dahil, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Rafet Orhan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Süleyman Yazıcı, Rafet Orhan ve Barış Ayhan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Barış Ayhan, Emin Adigüzel, Elmas Adıgüzel ve Eda İnan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

12040

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.