DUDEF FEDERASYONU DURAĞANLILARLA BULUŞTU…

Kahvaltı programında konuşma yapan evsahibi DUDEF Genel Başkanı Ahmet Maviş “İstanbul’da Durağan köylerinin Dernek Başkanları ile bir araya geldi.DUDEF Genel Başkanı

Ahmet Maviş’in ev sahipliğinde Esenler Kültür Merkezinde düzenlenen kahvaltı programına Sinop AK Parti Sinop Milletvekili Dr.Nazım Maviş,Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan,DUDEF,Sinop Eğitim Vakfı (SEV) Genel Başkanı Mehmet Coşkun, Kurucu Başkanı Mustafa Yamanoglu, SİNDEF Genel Başkanı Engin Kırmızıgül,DUDEF Eski Genel Başkanı Abdullah Taşpınar,Bağcılar Durağanlılar Dernek Bşk.Uzunöz Dernek Bşk.Emirtolu Dernek Bşk. Beyardic Dernek. Bşk. Çampaşa Dernek Bşk. Yassıalan köyü Dernek Bşk. Kıraç Sinoplular Dernek Bşk. Büyük Kozluca köyü Dernek Bşk. Boğazköy eski Dernek Bşk.Emir BEKÇİ çok sayıda Durağanlı işadamı ve Durağanlılar katıldılar.
16 Kasım tarihinde Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Sinop Tanıtım Günleri tanıtım ve lansman programında davetliler bilgilendirildi.
Kahvaltının başında Sindef Başkanı Engin Kırmızıgül 16-19 Kasım tarihlerinde Yenikapıda yapılacak Sinop Tanıtım Günler hakkında bilgilendirme yaptı.
SEV Genel Başkanı İşadamı değerli Mehmet Coşkun,SEV çalışmaları hakkında bilgi vererek 16 Kasım tarihinde Yenikapıda gerçekleştirilecek olan Sinop Tanıtım Günlerine SEV olarak destek olacaklarını bildirdi. Köy Dernek Başkanları köylerinin sorunları hakkında Sinop AK Parti Milletvekili Dr.Nazım Maviş ’i bilgilendirdiler.
Programda daha sonra Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan Durağan’da hayata geçirilen ve proje aşamadında olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

120111

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.