DURAĞAN’DA BİR İLKİ YAPTILAR!

DURAĞAN’DA BİR İLKİ YAPTILAR!  BİLİNÇLİ SPOR İÇİN, KONTROLLÜ SPORU SEÇİN… SAĞLIK TESADÜFLERİ SEVMEZ!

Otomatik alternatif metin yok.

Durağan’da 2 girişimcinin yön vermesi ve destekleri ile açılan FİTTMAX SPORIUM CAFE yoğun ilgi ve alaka görüyor. Durağanlı gençlerin ve belli bir yaş grubunun ilgi gösterdiği spor merkezi yöneticileri beklemedikleri bir ilgi ve alaka ile karşılatıklarını belirterek taleplere yetişemediklerini belirttiler. Katılımcıların gayet nezih, hijyenik bir ortamda spopr yapmalarını sağlamak için hiç bir masraftan kaçınmadıklarını belirten yöneticiler, bilinçli bir sporun sağlık açısından oldukça önemli olduğunu ifade ederek her yaş grubuna yönelik sportif aktivitelerin bulunduğuna dikkat çektiler.
Durağan’da özellikle bayanların ilgisinin yoğun olduğunu ifade ederek; “sağlıklı bir yaşam için bilinçli spor yapmak isteyenleri Durağan’da ilk kez açılan işyerimize bekliyoruz. Burası bizim için işyeri Durağanlı hemşehrilerimiz içinde sağlıklı bir yaşamın tek merkezidir. İlk günden itibaren yoğun bir ilgi ve potansiyel bulduk. Açarken şüphelerimiz vardı. Ama açıldıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösterilen ilgiden gördük. Durağan’da ilk kez açılan böyle bir işletmeye üye olmak isteyenler için fiyatları da uygun tuttuk. Fiyatlarımızdan çok işyerimize gelen spor aletlerini ve ortamı gören sporseverlerin beğenileri ile durağana sosyal bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadık” dedi.
FİTTMAX SPORIUM CAFE’de step, cardio,Fitness, aerobik, temel jimnastik ve düzenelenen sosyal aktivcitelerle sporseverler bilinçli spor yapmanın keyfini yaşıyor. Üye sistemi ile işleyen FİTTMAX SPORIUM CAFE’de aylık, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve 1 yıllık olmak üzere üye kaydı sistemi ile çalışıyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

120111

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.