Durağan’da Yağmacı ve Hırsızları Jandarma Zaman Tanımadan Yakaladı

Durağan İlçe Jandarma Komutanlığı, Durağan’da faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunda 21 Aralık 2020 saat 02.20 sıralarında yağma olayı meydana gelmiştir.

Olayda benzin istasyonunda görevli şahıstan bir miktar para ve cep telefonu gasp edilmiş olup,   yapılan araştırmalarda şüpheli şahısların iki kişi oldukları, yüzlerini maske ile gizledikleri tespit edilmiştir. 

Durağan ilçe jandarma komutanlığı, istihbarat ekipleri ve KOM Şube Müdürlükleri ile Jandarma Suç Araştırma Timi  (JASAT)  tarafından yapılan ısrarlı takip sonucunda Durağan’a bağlı bir köyde ikamet ettikleri tespit edilmiştir. Şüpheli şahısların ev ve eklentilerinde yapılan aramada, suçta kullanılan 2 adet maske, iki tüfek, bir sırt çantası, iki cep telefonu, gasp edilen para ele geçirilmiştir.

Şahısların ayrıca 22 Aralık 2020 tarihinde ikametlerine yakın bir köyde evden hırsızlık olayı meydana gelmiştir. Yapılan detaylı incelemenin ardından yakalanan şüphelilerin hırsızlık olayının da failleri olduğu anlaşılmıştır. Söz konusu köydeki evden çalınan 1 adet tüfekte şüphelilerin ev arasında ele geçirilmiştir.  Yakalanan şahıslar yapılan işlemlerin ardından adli sevk edilerek  tutuklandılar

12047

One thought on “Durağan’da Yağmacı ve Hırsızları Jandarma Zaman Tanımadan Yakaladı

  • Avatar
    31/12/2020 tarihinde, saat 08:49
    Permalink

    isimleri aciklansin, kim olduklarını bilelim. yarin bir gun hapisten cikip tekrar ayni yaparlar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.