DURAĞANSPOR : 1 GERZEBELEDİYESPOR: 2

Sinop 1. Amatör Kümede Büyükler Liginde Durağanspor ile Gerzebelediyespor 21 Ocak 2018 Pazar günü saat 13.30’da Durağan ilçe Stadyumunda karşı karşıya geldi.
Karşılaşmaya çok hızlı başlayan iki takım çok sayıda gol pozisyonuna girdi. Gerze Belediyespor’u faullerle ataklarını kesen Durağanspor’lu futbolcular durdurdu. Karşılaşmanın 10. dakikasında hakem Serkan Percin’in Ramazan Özkan Özay’ın girdiği pozisyonda Ramazan Özkan Özay’ı kırmızı kartla cezalandırdı. Gerzebelediyespor maçın geri kalan kısmına sahada 10 kişi devam etti. Ataklarla devam eden maçta her iki takımda gol sevincini bulamadı. İlk yarı Durağanspor 0-0 Gerzebelediyespor olarak beraberlikle sonuçlandı.
İkinci yarıya da fırtına gibi başlayan her iki takım Gerzebelediyespor’un 46. dakikada Oğuzhan Ergün‘ün attığı gol ile skor tablosu Durağanspor 0- Gerzebelediyespor 1 olarak değişti. İlerleyen dakikalarda Durağanspor’un ataklarını kesen Gerzebelediyespor Ahmet Onur Yılmaz ile skoru 2-0 yaptı. Durağanspor 64. dakika da İsmail Cem Koca ile gol sevincini yaşadı, karşılaşmada başka gol olmayınca müsabaka Durağanspor 1-2 Gerzebelediyespor olarak Gerzebelediyespor’un üstünlüğüyle sona erdi.

 

 

12022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.