DURAĞANSPOR DEPLASMANDA COŞTU! SİNOP İL ÖZEL İDARESPOR:1 DURAĞANSPOR:3

Durağanspor deplasmanda Sinop İl Özel İdarespor ile karşılaştı. Maçın başından itibaren baskılı oynayan Durağanspor 3-1 skorla ligde iddialı olduğunun gösterdi.
Sinop 80. yıl standında Sinop İl Özel İdarspor’la karşılaşan Durağanspor yağan yağmura rağmen deplasmandan 3 puan almayı başardı.
İlk yarıyı 2-0 kapatan Durağanspor İkinci yarıda ataklarını kesmedi. Sinop İl Özerl İdarespor’un skoru 2-1 yapmasından sonra daha baskılı oynayan Durağanspor bulduğu 3. golle rahatladı. Özellikle tribünlere çıkan ve Durağanspor taraftarları ile birlikte tempo tutan Durağanspor Kulüp başkanı Ramazan Çiriş dikkat çekti. Oyuncularına büyük bir güven duyduğunu belirten Çiriş; “Bu sene ligde kendine daha çok güvenen bir takım bulacaksınız. Mücadele eden koşan moral ve motivasyonu yüksek bir takım oluşturduk. Bu takım Durağan sevdası ile sahalara çıkıyor. Bizlerde Durağan’ı sevenleri , işadamlarını arkamızda görmek istiyoruz” dedi.
Türkiye geneli amatör ligleri bu hafta ertelenerek 13 Ocak’a bırakıldı. 13 Ocak’ta Durağanspor kendi sahasında Erfelekspor’le karşılaşacak.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: Ramazan Ciris, gülümsüyor, ayakta ve açık hava

12016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.