ERMİŞ, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti’den aday adayı olan Necmettin Ermiş gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’le bir süre görüştü.

ERMİŞ, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti’da adayhlık başvurularının başlamasından sonbra adaylarda sahaya inmeye başladı. Ak Parti adaylarındna ismi sıkça konuşulan Necmettin Ermiş gazetemizi ziyaret ederek neden aday olduğunu anlattı. Gazetemiz imtiyaz sahibi bir süre görüşen Ermiş; uzun zaman süren istişareler sonucu aday olmnaya karar verdiğini belirterek; “Doğduğum, Doyduğum her zaman sevdalısı olduğum İlçeme Hizmet etmek için Ak Parti Durağan Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıkladım.Ben bulunduğu makamdan güç alan değil, bulunduğu makama değer katmak üzere yola çıkıyorum. Ürettiğimiz eserlerle tarihe not düşmek Durağan’ın makus talihini değiştirmek istiyoruz. Sadece merkezin köyleriyle birlikte bir bütün olarak Durağan’ı sahipleneceğiz. Tecrübem, bilgi ve birikimimle Durağan’a hizmet etmek istiyorum” dedi. 2 Önlisans 1 lisans ve 1 yüksek lisans olmak üzere 4 üniversite mezunu, İstanbul Büyük şehir Belediyesinde çalışan, 2014 yılında Birlik Vakfı Yerel Yönetimler Komisyonunda Genel Koordinatörlük yapmakta olan Ermiş evli ve bir kız çocuğu babası olduğunu belirtti.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’de ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek; demokrasinin kazanması Durağan ı kazanması dileyerek Ermiş’e çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

120101

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.