GAZETECİ YAZAR CEM KÜÇÜK SİNOP’TA SÖYLEŞİ YAPACAK.

Gazeteci yazar Cem Küçük, 15 Temmuz FETÖ Darbe teşebbüsünü anlatmak üzere bu gün Sinop’a geliyor.

Gazeteci yazar Cem Küçük, 15 Temmuz FETÖ Darbe teşebbüsünü anlatmak üzere İlim Yayma Cemiyeti ve Gençlik Merkezinin davetlisi olarak bir söyleşi yapacak.

İlim Yayma Cemiyeti ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği gecede Gazeteci Yazar Cem Küçük, darbe teşebbüsünün detaylarına değinecek. Bu akşam Gençlik Merkezi’nde, Saat 19.30’da başlayacak olan Cem Küçük’un Sinop’taki programının başlığı “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar” olacak.
gazeteci cem küçük ile ilgili görsel sonucu

CEM KÜÇÜK KİMDİR?

Cem Küçük yazar olarak Türk sağında bir devrimin adıdır. Türk sağından çıkmış gazetecilerin içine saplandığı eziklik ve kompleks bataklığına meydan okuyan adamdır Cem Küçük. Solu ve kendini Beyaz Türk zanneden mankurtları kalemiyle mahvettiği kadar Türk sağı içindeki sümsüklük damarını da benzeten gerçek milliyetçi ve gerçek muhafazakar bir yazardır. İslam’a ve Türkiye’ye ihanet etmiş Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) karşı öldürücü darbeleri vurmuş ve her yazdığı çıkmış bir kalemdir Cem Küçük… Türk medya tarihinde milliyetçi-muhafazakar çevre içinde yetişip Cem Küçük kadar etkili olmuş isim yok denecek kadar azdır. Küçük’ün azılı düşmanları dahil herkes bugün kabul ediyor ki, Cem Küçük çok etkili ve bir işe başladı mı bitirmeden bırakmayan çok cesur bir adamdır. Kafasına taktığı meseleyi sonuna kadar götüren ve netice almadan tatmin olmayan bir yılmaz savaşçıdır Cem Küçük…

12055

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.