GAZETEMiZ 13 YAŞINDA…

27 Aralık 2006 tarihinde ilk sayısı ile yayın hayatına ‘BİZİMDURAĞAN’ ismi ile başlayan gazetemiz 13 yaşına girdi. 26 Eylül 2011 tarihinde isim değişikliğine giden gazete ismini ‘ŞEHİR’ gazetesi olarak değiştirdi. ‘BİZİMDURAĞAN’ ve ‘ŞEHİR’ gazetesi olarak 13 yıldır siz değerli okurları ile buluşan gazetemiz Sinop ve Durağan’da yaptığı haberlerle bir çok toplumsal habere imza atarken , sessiz kitlelerin sesi oldu. 13 yılda sizlerle birlikte gelişen büyüyen gazetemiz zaman zaman haksız eleştirilerin odağında olurken geçen zaman içerisinde haklılığımızı teyit eden gelişmeler karşısında; vicdanın aklın ve de mazlumun yanında yer almayı seçtik.
Kimsenin özel hayatına girmedik, kimseyi kendimize rakip olarak görmedik. Konuşan ‘ben burdayım’ diyen yazıp düşünen tüm yurttaşlarımıza sayfamızı açtık açmaya devam ediyoruz. Tüm siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine eşit mesafe de durduk, durmaya devam ediyoruz.
Toplumsal birlikteliğin sağlanmasında devletin kaynaklarının kurallar dışında hukuksuz biçimde verilmesi durumunda, haksızlığa uğradığını düşünen tüm kesimlere, vatandaşlarımıza kapılarımızı açtık, onların sesi olduk.
Araştırdık, bulduk, yayınladık ses getirdik. Biz sizin sesiniz olduk. Biz sizinle büyüdük! Bu gazete var ise sizinle var…

12019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.