GAZİMİZ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ! BAŞKANIMIZIN AŞILADIĞI FİDANLAR MEYVE VERDİ!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 Temmuz kara gecesinde yüreğini ve vatan aşkı ile bedenini siper eden demokrasi sevdalılarından Durağanlı Gazi Zekeriya Yaşar gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi ile bir süre görüştü.
Eski bir dostluğu ve hukuku bulan Yaşar, “Vatan sevdasını bayrak sevdasını bize öğreten başkanımızı ziyaret etmeden gitmek olmazdı. Ocak başkanlığı döneminde aşıladığı fidanlar meyve vermiş, vatan ve bayrak uğrunda gerektiğinde canımızdan vazgeçmemiz gerektiğini ondan öğrenmiştik. Bu gün demokrasi uğruna yollara düştüğümüzde vatanımızdaki her bireyin daha huzurlu ve aydınlık yarınlarda yaşaması için bedenimizi siper ettik. Hain kurşunlara hedef olduk ama davamızdan bayrağımızdan ve sevdamızdan vaz geçmedik” dedi.
Eker’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Dün biz vatan, uğrunda bayrak uğrunda gençlerimizi eğitirken bu gün meydanlara inerek bedenlerini siper eden bu yiğitlere demokrasimiz ve gelecek nesiller çok şey borçludur. Onlar ülkenin demokratik çağdaş bir ülke olması yolunda çok önemli bir sınav vermiş kurulan cumhuriyetin emperyalist güçler tarafından işgal edilmesine razı göstermemiş kula kulluk etmemiş, Allaha kul, vatana can borçlu olduklarını bir kez daha göstermişlerdir. Gazimize teşekkür ediyor bundan sonraki yaşamında sağlık mutluluk, huzur ve demokrasi dolu bir cumhuriyette Atatürk ilke ve inkılapları ışığında yaşam sürmesini temenni ediyorum” dedi.

12055

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.