HER ŞEY DEĞİŞECEK

DURAĞAN; 31 MART’TA BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRECEK,  HER ŞEY DEĞİŞECEK

CHP Durağan ilçe başkanı Emin ADIGÜZEL 31 Mart yerel seçimlerine doğru yaptığı basın açıklamasında önemli mesajlar verdi. Adıgüzel yerel seçimlerde aklın ve hizmetin esas alındığı bireyin ise öne çıktığı seçimler olduğunu vurguladığı açıklamasında Durağan’ın bir değişime ve dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Adıgüzel; 31 Mart yerel seçimlerine giderken aynı şeyleri deneyerek farklı sonuçlar elde edilemeyeceğinin altını çizdi. Adıgüzel; “yıllardır göç vermeye devam ediyoruz. Sorunlar hiç bitmiyor, esnaf kan ağlıyor vatandaş dövünüyor, insanlarımız çare arıyor. Çare sosyal politikalarda üretimde, Durağan’ı birlikte yönetme iradesindedir. CHP yerel yönetimde gösterdiği başarılarla Dikmen’i ihya etmiş, göçü durdurmuş, Gerze 7000’lerden 15000 lere çıkmış, Erfelek toparlanmış Sinop borç batağından kurtulmuş yatırım yapar hale gelmiştir. Durağan ise iktidara %83 oy vermesine karşılık sadece teşekkür edilen, İŞKUR’la yetinilen ama dertlerine çare bulamayan bir ilçe haline gelmiştir. Bu gün insanımızın iş, aş ve umut diyerek gittiği her yerde CHP belediyeleri vardır. Neden? Çünkü CHP yerel yönetimde adalet olgusunu insana hizmet anlayışını, ön planda tutar. Ayrımcılık yapmaz. Vatandaşını üretime yönlendirir yatırımcısını destekler, sorun üreten değil sorun çözmek üzere belediyeyi yapılandırır. Durağan yıllardır sorun üreten bir yer haline gelmiştir. İnsanlarımız göç ediyor, yapılan hizmetler ise bu göçü durduracak insanımıza katkı sunacak, esnafımızı canlandıracak projeler değildir. Esnafımıza, çiftçimize, vatandaşımıza kaldırım, yol, altyapı iş aş ve umut vermiyor. Esnafımızın, İnsanımızın acilen ekonomiklgirdilere ve insan sürkülasyonuna ihtiyacı vardır” dedi.
DURAĞAN
KAZANSIN
DİYENLERİN
ADAYI EKER
OLACAK!
Adıgüzel 31 Mart’ta iddialı olduklarını adayları Mustafa Eker’i bu kez halkın anladığını ve sandıkta sürpriz yapacağını belirterek; “adayımız sayın Eker’in geçmişte broşürlerinde yer alan projelerden offroad, yamaç paraşütü besicilere yönelik yatırım projeleri ve hayvan pazarı gibi önemli projeleri komşu ilçelerde ekonomiye hayat vermiş bölgelerinin tanıtımına katkı sunmuştur. Bu gün bu projelerden bazıları bile Durağan’da hayata geçmiş olsaydı Durağan farklı bir yer olabilirdi. Sanayi sitesi ile ilgili sayın Eker’in 1 yıl içerisinde sanayi sitesi bitecek sözü halen geçerlidir. Projeler ancak proje sahibi ile hayat bulur. Ve bu gün tamamlanamayan sanayi sitesi CHP Durağan’da belediyeyi aldıktan 1 yıl sonra hayata geçmiş ve yapılmış olacaktır. Bunun bizzat takipçisi de CHP Durağan ilçe yönetimi olarak biz olacağız. İddialı söz edenler bu sözün arkasında durandır. Madem adayımız bu sözü verdi, bizde bu sözü takip edip halkımıza hesap vereceğiz. Yapılamayacak hiç bir sözü adayımız bu güne kadar vermemiştir, yarında vermeyecektir. Yönetim olarak bizde verilen sözlerin takipçisi olacağız. 31 Mart’ta Durağan CHP ile 2 kez kazanacak 30 yılı aşan ezilmişlik geri kalmışlık adayımızla bitecek” dedi.
Adıgüzel, çok önemli ekonomik projelerin hazırlandığını vurguladığı açıklamasında; “projelerimiz gerçekçi ve Durağan’ı 5 yılda eski gücüne kavuşturacak cazibe merkezi haline getirecek projelerdir. Yeter ki halkımız vicdanı ve aklı ile oy kullansın, bizi tercih etsin, olmaz denilenleri yapılamaz denilenleri yapalım. Bu seçimde; Durağan kazansın diyenlerin adayı Eker olacak!” ifadelerine yer verdi.

Görüntünün olası içeriği: Emin Adigüzel, gülümsüyor

12047

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.