İyi tatiller…

17 Eylül tarihinde başlayan eğitim öğretim yılı yoğun bir çalışma sonrası ara tatile girdi.18 Ocakta tüm öğrenciler büyük bir karne heyecanı yaşadı.Öğrencilerle birlikte çaba gösteren değerli öğretmenler öğrencilerin heyecanına ortak oldular.

Sinop Valisi Kösal Şakalar öğrencilerle buluştu.Sinop Merkez Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım programında Ana Sınıfı ve 1-B Sınıfı öğrencilerine karne ve başarı belgelerini dağıtan ve öğrencilerle yakinen ilgilenen

Vali Köksal Şakalar, Öğrencileri tebrik ederek, “ 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının 2. Döneminde de başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Sinop Merkez Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım programına Sinop Valisi Köksal Şakalar’ın yanı sıra, Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Adem Çilek, Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Sinop Defterdarı Naci Günaydın, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile Atatürk İlkokulu Müdürü Cevat Okutan, Öğretmenler ve veliler katıldı.
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 2018-2019 eğitim öğretim döneminin tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Umutla ve heyecanla başlayan eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamladınız.”
2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması ile karne heyecanı yaşayan öğrencilere seslenen CHP’li Karadeniz “Umutla ve heyecanla başlayan eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamladınız. Gösterdiğiniz çaba ve çalışmalarınızın karşılığını göreceğiniz bu anlamlı gününüzü paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Dönem sonları eğitiminizde kendinizi bir adım ileriye taşımak adına farkındalığınızın oluşması için en önemli planlama zamanlarıdır.

Acısı ve tatlısıyla bitirdiğiniz bu dönem sonunda başarıya ulaşmak için yeni planlamalar yapmak, motivasyonu sağlamak ve dinlenmek için önünüzde güzel bir tatil zamanı var.” dedi.
Bu tatilin, eksiklerin tespit edilmesi ve yeni döneme daha zinde başlamaları için bir fırsat olduğunu belirten Karadeniz, “Öğretmenlerinize ve ailelerinize sizler için verdiği emekten dolayı teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte birinci yarıyılda gösterdiğiniz gayret, ikinci döneme de hazırlık oldu. İkinci dönemde başarılarınızın katlanarak devam edeceğine inanıyorum.” dedi. Çalışmaların ödülü olan karne günlerini içtenlikle kutlayan Karadeniz, tatili bol bol kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmelerini tavsiye etti.

“Öğrencilerimizin her birini gözlerinden öpüyor, öğretmenlerimize ve ailelerimize selam ve saygılarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamlayan KARADENİZ, tüm eğitim camiasına iyi tatiller diledi.

12038

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.