KAN BAĞIŞI YAPTILAR

İYİ Parti Sinop il Başkanı Ceyhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Şanlan ve beraberindeki yaklaşık 50 kişilik teşkilat üyesi ile birlikte Türk Kızılayı Sinop Kan Alma Birimi’ne giderek kan bağışında bulundu.
Kan bağışında bulunmak üzere geldikleri Türk Kızılayı Sinop Kan Alma Birimi’nde Başkan Ceyhan Demir ve teşkilat üyelerini Türk Kızılayı Sinop Kan Alma Birimi Sorumlusu Dr. Muharrem Coşkuner ve görevli personeller karşıladı.Teşkilat üyeleri bilgilendirme ve form doldurma işlemi ardından kayıt yaptırarak doktor muayenesinden geçti ve kan bağışında bulundu.
İYİ Parti Genel Merkezi ve Genel Başkan Meral Akşener’in Mehmetçiğin Afrin’de yürüttüğü ‘ Zeytin Dalı Harekatı’ nedeniyle kan bağışı kampanyası başlattığını söyleyen İYİ Parti Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir; “Milletimizin kendi bulduğu ‘Canını esirgemeyenlerden, kanınızı esirgemeyin’ sloganından yolu çıkarak vatanı milleti için canını esirgemeyenler için, bizlerde böyle bir kan bağışı kampanyasında bulunmak istedik. Genel Merkezimizin başlattığı bir kampanya. Çeşitli il ve ilçelerde bu kan bağışı kampanyası sürüyor. Bizde Sinop’ta İYİ Parti olarak bu kampanyaya katkıda bulunmak üzere bugün kan bağışında bulunmak üzere geldik.”dedi.Duyarlılıklarından dolayı kan bağışına gelen İYİ Partili arkadaşları için memnuniyetlerini dile getirdi.

 

12042

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.