KARADENİZ;SAADET PARTİSİ’NDE!..

KARADENİZ, SAADET PARTİSİ’Nİ DE ZİYARET ETTİ…

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Mustafa Eker dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Durağan ziyaretinde CHP Durağan ilçe Başkanı Mustafa Eker’le birlikte Saadet Partisi Durağan ilçe başkanlığını da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Karadeniz, Saadet Partisi’nin Durağan için başlattığı “Halk bankası açılsın, askerlik şubesi geri gelsin, toplulaştırma da sorunlar’ bitsin konulu imza kampanyasına destek vererek, Durağan’ın bu iktidar verdiği oyu n karşılığını hiçbir zaman alamadığını söyledi. Karadeniz’in Saadet Partisi ziyaretinde Saadet partisi Sinop İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu, İlçe Başkanı Menderes PİYALOĞLU, SP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özgür, Boyabat İlçe Başkanı Hüseyin Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Sinop İl Sorumlusu Beşir Elmacı, fotoğraf sanatçısı Şevket Maviş’de hazır bulundu.
Ziyarette gündemdeki konular ve Durağan’ın sorunları üzerinde konuşulurken, Karadeniz, kendisinin CHP milletvekili değil Sinop’un milletvekili olduğunu belirterek; “Saadet Partisi Sinop’tan milletvekili çıkartamamış olsa da biz onların milletvekiliyiz ne zaman isterlerse kapımız onlara her daim açık. Bir sorunları olduğunda telefonum ve makamım 24 saat açıktır. Bu gün Durağan’da düzenledikleri bu imza kampanyası ile memleketin sorunları ile ne kadar ilgili olduklarını göstermiş, oyu alan ama hizmette geri bırakan anlayışa bir eylem bazlı ve farkındalık yaratacak bir kampanyayla dikkat çekmişlerdir. Durağan; CHP olarak bizim de kanayan yaramızdır. Her seçim döneminde göç eden, küçülen hizmet alamayan ama buna karşılık sürekli iktidarı destekleyen yapısı artık değişmelidir. Bu ilçe Sinop ilinin en geride kalmış nüfusu 40 binlerden 30 binlerden 10 binlere inmiştir. Ve bu sonuç yıllardır değişmemiş oy verdiği kadar hizmet alamamış, kaderi değişmemiştir. Artık bunu değiştirmek için Durağan halkı da çaba sarf etmelidir. Bu eyleminizde umarım buna destek olur. Durağan da eksik kalan hizmetlerin geri getirilmesi hususunda kampanyanızın katkı sunacağına inanıyorum. Bende üzerime düşen ne varsa Durağan için yapmaya hazırım” dedi.

İKTİDAR 10 ALIYOR, 1 VERİYOR!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özgür’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Partiler halka hizmet için vardır. Bu kapsamda sayın vekilimizin davetimiz kırmayarak partimizi ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Bu gün iktidar vatandaştan 10 alıp 1 lira geri veriyor vatandaşımızda kendi parasının içinden aldığı 1 liraya alkış tutuyor. Oysa giden 10’lirayı düşünmeli faize ranta çıkan ve elindeki avucundakini alan bu sisteme karşı çıkmalıdır. Tüm medya kanalları ile vatandaşlarımıza algı operasyonları yapılmakta gerçekler saklanmaktadır. Ekonomik kriz kapıda değil bizzat yaşanmakta ama basını elinde tutan iktidar gerçekleri suni gündemlerle örtmekte, kavga kutuplaştırma ve ayrıştırma politikaları ile de derinleştirmektedir. Bizim birlik olmaya, 80 milyonla kenetlenmeye ihtiyacımız var. Ama bu dil bu söylem buna engel oluyor. Artık halkımızın gerçekleri görmeye algı operasyonlarına izin vermemesi gerekmektedir. Bu gün uçak yaptığını iddia eden,, yerli otomobille her seçim dönemini geçiren iktidar öncelikle kendisini bu döneme kadar besleyen inşaat sektörünün olmazsa olmazı asansörü, onun motorunu ve aksamlarını üretemiyorsa ithal ediyorsa düşünmek gerekmez mi? Bu kadar basit bir şeyi üretmekten aciz olan ekonomimiz nasıl oluyor da büyüyor? Uçak üretiyor, araba üretiyor” diye sordu.
Ziyaret sonrası günü anısına parti binasında toplu fotoğraf çektirerek ziyaret dolayısı ile CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz’e ve CHP Durağan ilçe teşkilatına teşekkür ettiler.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Mustafa Eker dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, İsmail Teziç dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Emin Adigüzel dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, İsmail Teziç dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve açık hava

12024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.