KAYMAKAM VE BAŞKAN’DAN ENGELLİ AİLELERE ZİYARET

Engelliler Haftası nedeniyle Durağan İlçe Kaymakamı Akın Oruç,Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan,İlçede bulunan engelli aileleri ziyaret etti.
Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan,yaptığı değerlendirmede:“Yol, su, kanalizasyon, imar, park bahçe gibi asli görevlerimizin yanı sıra Vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüm buluyoruz.
Başlı, Çelikel, Atila ve Karademir ailelerinde bulunan engellilerimizi ziyaret ettik.Fedakar ailelerin nasıl hayat mücadelesi verdiğine şahit olduk. Bizlerden beklentilerini not alarak ilgili arkadaşlara yönlendirdik. Allah’ın izniyle bu konumda olan ailelerimizle görüşmelerimizi ihmal etmeyeceğiz.
Engellilerimizin inşallah daha iyi şartlarda günlük aktivitesini yapabileceği imkanlar sağlayacağız. Hayat mücadelesi zor olan vatandaşlarımız, kimsesiz olduklarını düşünmesinler. Bizler her zaman onların yanındayız ve olmaya devam edeceğiz.
Engelli kardeşlerimizin önünde ki tüm engellerin kalkmasını temenni ediyor, engellilerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve huzurlu bir yaşam diliyorum.”
dedi.

12046

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.