KİMSEYE SÖZÜMÜZ YOK, HERKES ADAY OLABİLİR!

MHP Durağan ilçe Başkanı Osman Yıldırım gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’i ziyaret ederek gündemle ilgili görüş alışverişinde bulundu.Duruşu ve genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı politikasının milletimizin gönlünde yer ettiği 24 Haziran seçimlerinde tescillenmiştir. Bu millet bölünmeden ayrılmadan teröre dur diyen milletin ve devletin bekası için siyasetinden vazgeçen MHP’ni 30 Mart yerel seçimlerinde de güvenin adresi olarak görecektir” dedi.
Yıldırım MHP’nin önceden aday ararken bu gün adayların yarıştığı bir parti haline geldiğini ifade ederek; “Bizden aday olmak isteyen çok sayıda arkadaşımız, gönüldaşımız var. Önceliğimiz duruşu ve idealleri ile MHP’ne yakışır ülkücü tabanlı bir isim olmasıdır. Hiç kimseye verilmiş bir sözümüz yoktur. Herkes aday adayı olabilir. Arkadan dolap çevirmeyen partimize ihanet etmeyen ülkenin değerlerine milletin değerlerine sahip çıkan herkes bizden aday olabilir. Bizim adımıza konuşan adaylığımız garanti diyen bir isim söz konusu değildir Günü ve saati geldiğinde müracaatlar arasından gerekli değerlendirme yetkili kurullarımız tarafından yapılarak Durağan’ı yönetecek ismi seçilecektir” dedi.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “ilçede hep birlikte yaşıyoruz. Bu gazete tüm ilçenindir. Sizlerin sesi olmak bizi mutlu ediyor. 30 Mart yerel seçimleri demokratik bir yarış olmalı herkes düşüncesini ve fikrini dile getirirken, saygısızca, eleştiriyi aşan hakaret dolu sözler den uzak durmasıdır önemli olan. Bu sağlandığı sürece demokrasi kazanacak, seçimlerin kaybedeni değil kazananı demokrasi olacaktır” dedi.

12030

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.