LİG BAŞLIYOR.. HAYDİ DURAĞAN STADA…

Durağanspor 1. amatör ligin iddialı takımları arasında. Bu hafta ligin en iddialı takımları arasında yer alana ve güçlü kadrosu ile dikkat çeken Gerzebelediyespor’le Gerze’de hazırlık maçı yapan Durağanspor maçtan yenik ayrılmasına karşılık dostça bir maç geçtiğini ifade eden Durağanspor kulüp başkanı Ramazan Çiriş, maç sonunda takımla yakından ilgilenen ve yemek ikramında bulunan Gerze belediye bașkanı Osman BELOVACIKLI ve kulüb bașkanı Uğur SAĞIR ‘a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Çiriş, hafta sonu Durağan’da lige merhaba diyeceklerini belirterek tüm Durağanlıları stada çağırdı. Çiriş yaptığı açıklamada; “Spor şiddet ve ağza alınmayacak küfürlerin edilmesi değildir. Futbol’da yenmekte, yenilmekte vardır. Centilmence ortaya konulan oyun ve karşılıklı jestler yenilsenizde takımınıza kaybettirmez. Bu nedenle Durağanspor’a sahip çıkmak için tüm hemşehrilerimizi stada bekliyor aynı zamanda centilmence tezahürat yapılabileceğini göstermelerini bekliyoruz. Gelen takım Durağan’ın misafiridir. Biz misafirperveliğimizi gösterelim. Sahada futbolcularımız centilmence bir maç ortaya koyarken tribündede seyircilerimiz coşkulu tezahüratlarıyla küfürsüz bir maçın izlenebileceğini göstermelerini bekliyoruz. Unutmayın misafir geliyor, bizde oraya misafir gideceğiz” dedi.
Çiriş, futbolcularına güvendiğini belirterek; “Sinop’un maddi dayanaktan yoksun gönülle oynayan Durağan’ı temsil etmeye çalışan bir futbolcu kadrosuna sahibiz. Onlar Durağan sevdası ile oynarken en iyi sonucu elde edeceklerine ve galip geleceklerine inanıyorum. Biz futbolcularımza güveniyoruz. Durağan’da bize ve takımına güvensin” dedi.
Sinop 1.Amatör ligde mücadele eden Durağanspor ligin ilk haftasında kendi sahasında Türkeli Belediye Esnafspor’la. Saat:13.30’da Durağan stadyumunda oynanacak.

Görüntünün olası içeriği: Ramazan Ciris, ayakta, köprü, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

12068

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.