MAVİŞ, MECLİS TATİLİNİ SİNOP’TA DEĞERLENDİRİYOR

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Gerze ve Boyabat ilçelerinde düzenlenen etkinliklere katıldı.
TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte mesaisine seçim bölgesinde devam eden Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Sinop Valisi Hasan İpek ve Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Maviş,

seçim bölgesinde devam eden Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Sinop Valisi Hasan İpek ve Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Maviş, Türkeli ve Durağan ilçelerindeki ziyaretlerinin ardından Gerze’de düzenlenen geleneksel ‘Güreş Şenlikleri’ne katıldı.
Ardından Boyabat’ta düzenlenen Kozkule Köyü yayla şenliklerine katılan Maviş, burada Boyabatlı hemşerileri ile buluştu.
Meclisin tatile girmesiyle Sinop’taki temaslarına hız verdiklerini ifade eden Maviş, “Meclisin görev yapmadığı günlerin tamamında hemşerilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya geliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gerek sivil toplum kuruluşlarından gerekse hemşerilerimizden taleplerini alıyor, sorunlarını yerinde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bu anlamda Sinop’umuzdaki çalışmalarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek” şeklinde konuştu.

12022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.