MAVİŞ’İN DURAĞAN MESAİSİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, hafta sonu mesaisinde Durağan ilçesinde vatandaşlarla buluştu, devam eden yatırımları yerinde inceledi, kurum ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, hafta sonu mesaisinde Durağan ilçesinde vatandaşlarla buluştu, devam eden yatırımları yerinde inceledi, kurum ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.
AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, Ak Parti Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Ak Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet Usta ile birlikte Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, ilçe esnafları ve muhtarlarla değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştiren Maviş, ilçede devam eden yatırımlar ve hayat geçecek yeni projeler hakkında bilgiler verdi.  Maviş burada yaptığı konuşmada, Durağan ilçesinin hayata geçen yeni yatırımlar ile büyük bir ivme kazanacağını belirtti.Maviş Durağan programında, Muhtarlar Derneğini’de ziyaret ederek, Dernek  başkanı ve yönetimi ile bir araya geldi. Maviş daha sonra, yeniden seçilen Durağan Esnaf Odası, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında istişarede bulundu. Maviş, İlçede taziye ziyaretleri de gerçekleştirdi. Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım ve MHP Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, oturan insanlar, masa, takım elbise ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 13 kişi, oturan insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 13 kişiGörüntünün olası içeriği: 26 kişiGörüntünün olası içeriği: 26 kişiGörüntünün olası içeriği: 34 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 22 kişiGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar

12029

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.