MAVİŞ’TEN BELEDİYE BAŞKANLARINA TEBRİK ZİYARETİ

AkParti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası tebrik ve teşekkür ziyaretleri kapsamında AK Partinin kazandığı ilçe teşkilatlarını ve göreve başlayan belediye başkanlarını ziyaret ediyor.
Yerel seçimlerde 9 seçim bölgesinin 7’sini AK Partili Belediye başkanlarıyla buluşturup önemli bir başarı elde eden Maviş, teşekkür turu kapsamında ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya gelecek. Bu kapsamda ilk ziyaretini bu gün saat 11.30’da Saraydüzü, 12.30’da Durağan Belediyesini ziyaret edeceği belirtildi. Dah sonra sırası ile Boyabat, Dikmen ve Gerze belediye baişkanlıklarını ziyaret edecek olan Maviş Akşam saat:19.00’da 21 üyeli İl genel Meclisinin 18’ini alan Ak Parti İl genel meclisi üyeleri ile bir araya gelecek.
12 Nisan’da da Türkeli ve Erfelek belediyelrine ziyaret gerçekleştireceği belkirtilen Maviş 134 Nisan tüm ilçe belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri ilşe birlikte basın mensuplarının karşısına çıkacak.
Basın mensupları işle tyterel seçi,m sonuçları nın değerlendirileceği belirtilen açıklamada yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verileceği belirtilirken aynı gün hem ilçe belediye meclis üyeleri ve ilçe başkanlarıyla da bir toplantığı gerçekleştirileceği ifade edildi.

12016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.