MAVİŞ’TEN BELEDİYELERE ZİYARET

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Kırıkkale ve Kırşehir illerinde belediyeleri ziyaret ederek yürütülen çalışmaları ve yerel yönetim faaliyetlerini inceledi.
Maviş, ilk olarak Kırıkkale’de Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ile birlikte Bahşılı, Hacılar, Karakeçili, Çelebi, Keskin, Çerikli, Delice ve Balışeyh Belediyelerini ziyaret etti.Maviş temaslarında, Belediye başkanları, ilçe başkanları ve Meclis üyeleriyle birlikte, belediye faaliyetlerini ve 2019 seçimlerini değerlendirdi.
Maviş’in bir sonraki durağı Kırşehir ili oldu.
Kırşehir’de Ak Partili Milletvekili Salih Çetinkaya ile Akpınar, Boztepe, Akçakent ilçe ve Özbağ Belde Belediyelerini ziyaret eden Maviş, burada Ak Partili belediyelerin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.
Ziyaretinde Kırşehir Belediyesini de ziyaret eden Maviş, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte yürütülen çalışmalar ve planlanan projeleri değerlendirdi.
Ziyarete Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Meclis üyeleri de eşlik etti.
Gerçekleştirdiği ziyaretleri değerlendiren Maviş, Ak Parti Genel Merkezi olarak 2019’a daha güçlü bir şekilde hazırlanmak için çalışmalarını yerelde birebir sürdürdüklerini belirtti.
AK BELEDİYECİLİK DEMEK MARKA DEMEKTİR
Ak Belediyelerin tarihi hizmetlere ve projelere imza attığını ifade eden Maviş, “Genel Merkezimizin görevlendirmesiyle Kırıkkale ve Kırşehir illerimizi ziyaret ederek, yerel yönetim faaliyetleri ve parti çalışmalarını birebir inceleme imkânı bulduk.
Ziyaretlerimizde 2019 yılında yapılacak seçimleri de değerlendirdik. Hemşerilerimize layık olmak için gece gündüz demeden çalışan İl Başkanlarımıza, ilçe ve belediye başkanlarımıza başarılarının devamını diliyorum. AK belediyecilik demek marka şehirler demektir. Ak Belediyemiz ile buluşan tüm şehirlerimiz ve ilçelerimiz tarihi yatırımlar ve projelerle marka değerine sahip olmuşlardır” dedi.
Açıklamasında 2019 yerel seçimlerinin önemine de değinen Maviş, “Önümüzdeki 2019 seçimlerinde istediğimiz başarıyı elde etmek için yerel yönetimlerde çok daha başarılı çalışmalara imza atmamız gerekiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi 2019 yerel seçimleri 2019 seçimlerinin işaret fişeği olacaktır. Rabbimiz bizleri milletimize mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

 

12065

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.