‘MUSTAFA EKER YAPAR DİYENLER’ KENDİNE GÜVENSİN, OY VERSİN BİZ BU SEÇİMİ ALDIK!

31 Mart yerel seçimlerine günler kala adaylarda son seçim turlarını atıyor, projelerini anlatarak destek istiyor. CHP Durağan Belediye başkan adayı Mustafa Eker ‘de yaptığı yazılı açıklamada Durağan’ın zenginleşmesi, patinaj yapmaktan kurtulması sosyal alanların genişlemesi ve köylerde uygulanacak projelerle göçün durmasını isteyen Durağanlıların oyuna talip olduğun u ifade ederek; “Durağan’da bu işi Mustafa Eker yapar diyenlerin evinden 1 oy gelse bile biz açık ara seçimi alırız. Durağan halkı bizim bu işi yapacağımıza inanıyor ve güveniyor.
Durağan’ı düzlüğe çıkartacak göçü geri getirecek esnafımıza müşteri sağlayacak projeleri hayata geçirecek kişinin benim olduğum hususunda hemfikir. Değişimin şart olduğunu düşünen 40 yıldır çamura saplanmış araç gibi patinaj yapan Durağan’ı 3 yıl içerisinde kenti kültürüyle tanıştıracak, işsize iş, gencimize umut geleceğimize ise yaşanılabilir bir Durağan oluşturacağız. Yerel seçimlerin partilerle ilgisi yoktur. Yerel seçimlerin adayların ve projelerin yarıştığı seçimlerdir. Biz proje diyoruz! Hesap sormak için değil hizmet etmek için oy istiyoruz. Durağan’da hesap sormaya kalkanlar Durağan’ı yalnızlaştırmış insanlarımızı bu ilçeden yolcu etmiştir. Bizim kimseyi bu ilçeden göndermek başka yerlerde geçim telaşına girsin istemiyor, bu ilçede yaşasın bu ilçede kalsın bu ilçeye değer katsın istiyoruz. Bizim tek derdimiz, Durağan nüfus olarak, ekonomik olarak büyüsün istiyoruz. Göreceksiniz!. Durağan Türkiye’de yıldız olacak. Küçük bir akarsuyla değişim yaşayan iller, ilçeler var ülkemizde. Oysa biz 2 barajın tam ortasında Kızılırmak ve Gökırmak’ın birleştiği görsel güzellikleri ile dikkat çeken keşfedilmeyİ bekleyen mağaraları, Şahinkaya Kanyonu projesi ile eko turizmi canlandıracak insan sirkülasyonu ile inanılmaz bir tanıtım sağlayacağız. Biz bu seçimde gizlenmiş oyların değişim isteyenlerin, aklı ile hareket edenlerin oyuna talibiz. Çünkü seçim akılla yürütülür. Güçle gövde gösterisi ile insanlar ancak birbirine kinleşir, kin ve nefret tohumları eklenir. Bizi sevgi tohumları ekleyeceğiz hiç kimseyi dışlamayacağız hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, adaletli davranacağız. 4. kattan değil 2. Kattan yönetilecek belediye” dedi.
PROJESİ OLMAYANLAR,
DURAĞAN’A GELECEK SÖZÜ
VEREMEZLER.
VAATLER GÖÇÜ ENGELLEMEYE YÖNELİK DEĞİL GÖÇ OLGUSUNU HIZLANDIRMAYA YÖNELİK!
Eker; “Gelin Durağan’ı güçlü kılalım. Bürokrasiyi bilmeyen, devlet işleyişini anlamayan adaylar ancak vaat eder Durağan ise göç eder. Aklınızdaki ‘bu işi Mustafa Eker yapar’ diyenler bize güvenenler akıllarının ve vicdanlarının sesini dinlesin inandıkları ile beraber olsun. Projesi olmayan Durağan’a sadece bina vaat edenlerle bu iş yürümez. Projeler maliyet gerektirir. Projeleri işler kılan ve sürekli hizmet etmesini sağlayan olgu ise insandır. Göç ettirmeyeceğiz, göçü geri getireceğiz diyerek proje üreten aday var ise söylediklerimize inanmıyorsa kendini ikna eden adayla olsun. Ama bu gün kitleleri kendi şahsi intikamlarını almak için kullananlarla ve koltuktan gitmemek, ranttan ayrılmak istemeyenlerin kavgası yansımıştır. Durağanlı bunlara geçit vermemeli bu bataklıktan çıkıp değişimi zorlamalıdır. Adayların broşürüne sözlerine baktığınızda göçü durdurmak yerine maliyet arttıran göçü hızlandıracak projelerle dolu. Birileri sadece vatandaşa siz vaat edin yalan söyleyin onlar inanır demiş onlarda yalan üzerine kurulu hayal üzerine kurulu projelerle halktan oy ve yetki istiyor. Tercih Durağan halkının” dedi.

sinop durağan chp adayı ile ilgili görsel sonucu

martın sonu bahar chp ile ilgili görsel sonucu

12025

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.