ONLAR MUHALEFET AMA; “BİR KURUŞ BORCUMUZ YOK, HİZMETİMİZ ÇOK” MESAJI İLE GELDİLER!

CHP Durağan CHP ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu birlik beraberlik ve kaynaşma yemeği gövde gösterisine dönüştü. Yoğun bir katılımın yaşandığı organizasyonun hafta başı olan pazartesi,  üstelikte mesai saatleri içerisinde olması ise dikkat çekerken genelde ilçenin pazarına ya da hafta sonuna veya  akşam saatlerine denk getirilen bu tür organizasyonlarda ilk kez  bir organizasyonun gündüz vakti yapılması ise dikkat çekti. CHP’nin ise Durağan’a özel bir önem verdiği de ortaya çıktı. Mesai içerisinde  yoğun işlerine rağmen gündüz vakti  CHP Durağan ilçe teşkilatına destek vermek için TBMM divan üyesi ve CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz,  CHP İl Başkanı Barış Ayhan, CHP Sinop Kadın  Kolları Başkanı Necla TOPAL tüm CHP’li belediye başkanları katılırken, sadece üye olanlarla yeni katılan partili üyelerin katıldığı organizasyonda diğer  ilçe teşkilatları çağrılmadan sağlanan kalabalık ve coşku dikkat çekti. 

 

CHP Sinop İl Başkanı Barış AYHAN, CHP’li belediyeleri örnek gösterdiği konuşmasında, “onlar hizmet ediyor, oto parkları ağzına kadar araç dolu, yaşadıkları kentlerin insanlarının yüzü gülüyor. Onlar bu güne geçmişten gelen borçları da temizleyerek gelmişler ve bir kuruş borcu olmayan belediyeler.. Durağan’da görüyorum ki bu değişime hazır”dedi.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 CHP’li SİNOP Belediye Başkanı Baki Ergül CHP Durağan ilçe teşkilatının düzenlediği  toplantıda konuştu; O KONUŞMANIN TAMAMINI VE ÖNEMLİ MESAJLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

“Çok değerli Cumhuriyet Halk partililer sayın vekilim,belediye başkanlarımız  bizi kendisine yakın gören sayın Saadet partisi durağan ilçe başkanımız, eski ve yeni parti üyelerimiz, değerli hanım efendiler hepinize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Daha çok saygı hak eden, 9 senelik belediye başkanı olarak ilk defa bir ilçe başkanımızın bizi böyle bir araya getirerek tanışmamızı, sohbet etmemizi sağladığı için Mustafa eker kardeşime de huzurlarınız da çok teşekkür ediyorum.”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 CHP’li DİKMEN Belediye Başkanı Saim İstanbullu; CHP Durağan ilçe teşkilatının düzenlediği  toplantıda konuştu; O KONUŞMANIN TAMAMINI VE ÖNEMLİ MESAJLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

“Değerli partililerimiz Mustafa başkanımızında dediği gibi size en yakın ilçe olarak biz varız. Yaylalarımız ve köylerimiz iç içe. Bir diğer kardeşliğimizde Ak partinin %80nin üzerinde oy almasıdır. Karamsar olmamak lazım ben Dikmen’de 3 tane belediye başkanımı örnek alarak onların doğrultusunda Dikmen de iktidarın, partinin değil kişinin çalıştığını göstermiş olduk. Şuuan da belediye olarak geçmişe dair olmak üzere hiçbir borcumuz bulunmamaktadır. Durağanda da aynı havayı yakalamışız karamsar olmamak gerekir. Durağan isterse  bu değişimi başlatır”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 CHP’li ERFELEK Belediye Başkanı Muzaffer ŞİMŞEK; CHP Durağan ilçe teşkilatının düzenlediği  toplantıda konuştu; O KONUŞMANIN TAMAMINI VE ÖNEMLİ MESAJLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

“Ben sayın başkanımızın üyeleriyle bu dinamizmle Durağan’da ezberi bozacağına inanıyorum. Az önce ifadelerinden anladığım kadarıyla Sayın Mustafa Eker Dikmen örneğinde muhalefet partinin %80 oyu olmasına karşı Saim İstanbullu Dikmenlilerin gönlüne taht kurmuş ve seçilmiş bir belediye başkanı olarak şuanda karşınızda.  Ben bu ezberin ileride Durağanda da bozulacağına inanıyorum.”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 CHP’li Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı; CHP Durağan ilçe teşkilatının düzenlediği  toplantıda konuştu; O KONUŞMANIN TAMAMINI VE ÖNEMLİ MESAJLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

“Biz cumhuriyet halk partisi olarak her şeyden önce üretime dönük insanların para kazanabileceği projeler üretmek ve bu projelerle halkın karşısına çıkmak istiyoruz. İnsanlara demeliyiz ki ben bir daha ki seçimde aday olursam burada en az 500 kişinin çalışacağı fabrika kurmak için gayret göstereceğiz. Zincir oluşturmalıyız bir kişi bir kişiyi etkilerse biz iktidara geliriz.”

 

 

12062

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.