Özel Medibafra Hastanesi’nde Avantajlı Tedavi Fırsatı

İlçemizde en çok tercih edilen özel hastanelerden biri olan Bafra Özel Medibafra Hastanesi ile Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası  arasında protokol imzalandı. Protokol çerçevesinde üyelerin, anne, baba, eş ve çocukları Özel Medibafra Hastanesi’nde indirimli tedavi imkanından faydalanabilecekler.

İmzalanan protokol kapsamında üyelerin  bilgilendirmek için bir açıklama yapan Boyabat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÇAKIR; “Zaman zaman sağlık hizmetlerine erişimde yaşanılan sorunlara bir çözüm sunabilmek için Odamız ile Medibafra Hastanesi arasında bir protokol imzalamış bulunuyoruz. Bu protokol sayesinde artık üyelerimiz Medibafra Hastanesinden alacakları sağlık hizmetlerinde indirim imkanına sahip olacaklar. Bu imkandan yararlanmak isteyen üyelerimizin Odamızdan alacakları ücretsiz üyelik belgesi ile hastaneye müracaat etmeleri yeterli olacaktır. Bölgemizde kendisini ispat etmiş ve ilçemizden de yoğun olarak talep gören bu hastanemiz ile yaptığımız sözleşme sayesinde üyelerimize özel bir avantaj sağlamış olduk. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyor sağlıklı günler diliyorum” dedi.

 

Sözleşme kapsamında, Odadan  belge alarak hastaneye giden üyeler  aşağıdaki indirimlerden faydalanabileceklerdir;

  1. Tüm hastalara ayakta sunulan hizmetler için alınan farklardan %20 iskonto uygulanacaktır. Muayene fark ücreti için %20 iskonto uygulanacaktır. Kurum dışına gönderilen tahlil ve tetkik ücretlerinden %20 iskonto uygulanacaktır.
  2. Yatan hastalar için sunulan sağlık hizmetlerinin fark ücretinde %10 iskonto uygulanacaktır. Sezeryen, doğum ve yatak ücretlerinde indirim yapılmayacaktır. (Yatak ücreti refakatçi dahil günlük 150 TL’dir. Birden fazla refakat talebi halinde kişi başı 50 TL fark ücreti alınacaktır.)
  3. Yatan hastaya sunulan hizmetlerde kurum tarafından ödemesi yapılan ilaç, malzeme için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
  4. Hastalardan SGK katılım payı alınacaktır.
  5. Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin anne, baba, eş ve çocukları için de aynı hizmetler verilecektir.

 

Not: Ücret artışları güncel fiyat üzerinden yansıtılacaktır. İndirimler belirtilen oranlarda yansıtılacaktır. Odadan alınacak üyelik belgesi ve kimlik zorunludur.

Odadan alınacak üyelik belgesi ücretsizdir.

120309

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.