SİAD SİNOP ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇTI

SİAD KISA ZAMANDA ÇOK GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAK

Programda söz alan SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan’da, SİAD olarak, Sinop’taki işadamları ile birlikte, İstanbul’daki işadamları ile birlikte, Avrupa’daki Sinoplu işadamları ile birlikte kısa zamanda çok güzel projelere imza atacaklarını söyledi. Orhan; “Bu tarihi güne katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. SiAD olarak bizim bir amacımız var. Öncelikle birlik ve beraberliğimiz için mücadele ediyoruz. Daha sonra da ticaretimizi ve sosyal projelere imza atmak için bu birliğin tesisini, mimarını ve imarını yapmak için gayret ediyoruz. Tabi ki burada bizlere destek olan ilçe belediye başkanlarımız ve Sayın Milletvekillerimize de huzurlarınızda teşekkür ediyorum. SİAD, Sinop’taki işadamları ile birlikte, İstanbul’daki işadamları ile birlikte, Avrupa’daki Sinoplu işadamları ile birlikte kısa zamanda çok güzel projelere imza atacak. Biz de bu ülkeye, bu ile, bu ilçelere hizmet etmek için, bu ilin birer evladı olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu vesile ile SİAD Sinop Şubemizin ilimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Programda ayrıca, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, MÜSİAD Sinop Şube Başkanı Cengiz Tokmak ve Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Süleyman Yazıcı da birer konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından SİAD Sinop Şubesi İl Müftüsü Ali Hayri Çelik tarafından yapılan dua sonrası, kurdele kesimi ile hizmete girdi. Açılış sonrası protokol üyeleri ve vatandaşlar SİAD Sinop Şube binasını gezdi. Açılış programı yapılan ikramlarla son buldu.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Gülcan Erdem Eker, Mustafa Eker, Mustafa Özlü, Elmas Adıgüzel ve Emin Adigüzel dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

12013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.