SİNOP HALKINI, İYİ PARTİ ÇATISI ALTINA DAVET EDİYORUZ

MHP İl Başkanlığı görevini yürüttüğü sırada Genel Başkan Adayı Meral Akşener’i desteklediği için MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan İl Başkanı Ceyhan Demir, daha sonra MHP ile yollarını ayırarak İYİ Parti’yi kuran Meral Akşener ile yola devam kararı aldı ve İYİ Partinin Sinop Kurucu İl Başkanlığı görevine getirildi.
Ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener’in İYİ Partisi, geçtiğimiz günlerde 6 il başkanını açıklamıştı. Hızlı bir şekilde çalışmalarına devam eden İYİ Partinin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Sinop’un da içerisinde bulunduğu 31 il başkanının daha belirlendiği duyurdu.
Üzerine yüklenen sorumluluğun farkında olarak çalışmalarını sürdüreceğinin altını çizen Başkan Demir, Tüm Sinop halkını, İYİ Parti çatısı altında güç birliği yapmaya davet etti. Ceyhan Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “ Karadeniz’in İncisi güzel Sinop’umuzun İYİ Parti kurucu İl Başkanlığı görevinin şahsıma verilmiş olması beni son derece onurlandırmıştır. Beni bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın ve Divan Kurulu Üyelerimize teşekkür ederim. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek için, arkadaşlarımızla birlikte gece- gündüz durmadan çalışacağız. İYİ Parti 2 yıllık bir siyasi mücadele sonucunda kurulmuştur. Politik yürüyüşümüz her türlü baskı, şiddet ve engellemeye rağmen milletle buluşmayı başarmıştır. Bir parti kurulması kararını Öncelikle Türk Milliyetçileri vermiş, milletin merkezinde bir parti kurma iradesini de yine Türk Milliyetçileri ortaya koymuştur. Dolayısıyla iyi Parti gücünü ve kuruluş ilkelerini doğrudan milletten almıştır. Meşruiyetinin kaynağı Türk Milleti olmuştur. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener; “Bize gelen gömleğini çıkarmasın” diyor. “Gömleklerimizi çıkarmadan, Milletin bütünlüğü, mutluluğu, kavga dilinin ortadan kalktığı, hayat tarzına saygılı bir Türkiye için çalışacağız” diyor. Bu nedenle İYİ Parti’nin “Türkiye İyi Olacak” sloganıyla başlattığı iktidar yürüyüşüne, destek vermek isteyen herkes, İYİ Parti çatısı altında kendini tanımlayabilir ve Parti politikalarının oluşum sürecine katkı verebilir. Bize düşen gömleklerimizin üzerine vatanseverlik üniformasını giyip, Türkiye’yi iyi hale getirmek için çalışmaktır. Tüm Sinop halkını, İYİ Parti çatısı altında güç birliği yapmaya davet ediyoruz.

Kaynak:Vitrinhaber

12058

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.