Sinop Türkiye 2. Oldu

Sinop Gençlikspor Kürek takımı Türkiye 2.’si oldu.

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde düzenlenen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası final yarışları sona erdi. Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Sapanca Gölü’ndeki Kırkpınar parkurunda bin ve 2 bin metrede düzenlenen yarışların son gününde takımlar birbirlerine üstünlük kurabilmek için kıyasıya mücadele etti. ile beraber

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Sinop Gençlik ve Spor, Altınboynuz, Sinop Karadeniz Yelken, Türk Balıkadamlar, Hereke Nuh Çimento Kürek, Fethiye Belediyespor, Şişecam Çayırova, İznikspor, Anadoluhisarı Kürek, Adana Gençlik ve Spor, Tuzla Deniz Yıldızı, Sakarya Gençlik Merkezi ile Rize Gençlik ve Spor takımlarının mücadele ettiği yarışlarda zorlu rakiplerini geride bırakan Sinop Gençlikspor Kürek takımı Deniz küreği 19 yaş altı kızlarda Türkiye 2.’si oldu. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcu ve takımlara ödüllerini, Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven verdi.

Yarışlarda alınan diğer sonuçlar ise şöyle; Deniz küreği 19 yaş altı kızlar: 1. Galatasaray, 2. Sinop Gençlik ve Spor Deniz küreği 19 yaş altı erkekler: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Beşiktaş Küçük kızlar: 1. Galatasaray, 2. Hereke Nuh Çimento Kürek, 3. Adana Gençlik ve Spor Küçük erkekler: 1. Fenerbahçe, 2. Şişecam Çayırova, 3. Hereke Nuh Çimento Kürek Yıldız kızlar: 1. Adana Gençlik ve Spor, 2. Sakarya Gençlik Merkezi, 3. Galatasaray Yıldız erkekler: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Sakarya Gençlik Merkezi Genç kızlar: 1. Galatasaray, 2. Adana Gençlik ve Spor, 3. Sakarya Gençlik Merkezi Genç erkekler: 1 Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Adana Gençlik ve Spor.

12027

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.