SİNOP ÜNİVERSİTESİ AİLESİ SANDIK BAŞINDA

Sinop Üniversitesi mevcut durumunu objektif bir şekilde analiz etmek ve gelecekle ilgili planlarını daha iyi bir şekilde hayata geçirmek için Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN öncülüğünde Üniversite ailesi sandık başına gitti.
Üniversite birimlerinde kurulan toplam 14 sandıkta, personelin yoğun katılımıyla “Personel Memnuniyet Anketi” yapıldı.
“Personel Memnuniyet Anketi”ne katılan Sinop Üniversitesi Ailesi,Tek tek yöneticilerin performansı ve idarecilerin yönetim şekli hakkında görüş, öneri ve değerlendirmelerini sandığa yansıttılar.
“Personelimizin Görüş ve Önerileri Gelecek Planlarımıza Işık Tutacak”
Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, Personel Memnuniyet Anketi ile ilgili yaptığı açıklamada, Sinop Üniversitesinin her bireyinin sağladığı görüş ve önerilerin, kendileri için çok değerli olduğunu ve gelecek planlamalarına ışık tutacağını ifade etti.
Sinop Üniversitesi ailesinin tüm birimleriyle birlikte sandığa giderek Üniversitenin geleceğinde söz sahibi olduğunu belirten Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Vaktini ayırarak ankete katılan tüm personelimize, yapmış olduğu değerlendirmeler için şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca tüm akademik ve idari personelimizin görüş ve fikirlerinin, Üniversite yönetimimizce dikkate alınacağından emin olunmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

 

12044

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.