SİNOP ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ AĞINI GENİŞLETİYOR

Sinop Üniversitesi ile Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Bilim ve Sanat Merkezi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen imza törenine;Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Sinop İl Mili Eğitim Müdürü Nevzat türkkan ve Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan süzgün katıldı.
Sinop Üniversitesi tarafından Bilim ve Sanat Merkezinde eğitim gören “Özel Yetenekli Öğrencilerin” bilimsel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, öğrencilere derslik, laboratuvar, teçhizat ve eğitim öğretim desteği sunmak amacıyla hazırlanan protokol,Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın ile Sinop İl Mili Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan tarafından imza altına alındı.
Gerçekleştirilen işbirliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen Üniversite Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın,Şehrimizdeki her kurumumuzun Üniversitemizin imkânlarından faydalanmasını amaçladıklarını ifade etti.Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, “Sinop Üniversitesi olarak, Ülkemizin geleceği olan özel yetenekli öğrencilerimize destek sağlamaktan ve bu projede yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bilim ve Sanat Merkezimiz ile ülkemizin geleceğinin inşası noktasında birlikte hareket etmek bizim için son derece önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milli Eğitim Müdürlüğümüzle Sinop ilimizi eğitim konusunda daha ileriye taşımak için işbirliğimiz devam edecek” dedi. 
Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan da destekleri için Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’a memnuniyetlerini dile getirerek, imzalanan işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.

 

12011

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.