SİNOP’LU 2 ŞEHİDİMİZ VAR!

Son Dakika! Kayseri’de patlama! Kayseri Erciyes Üniversitesi önünde çarşı iznine çıkan askerlerin olduğu halk otobüsünün yanına yanaşan bombalı araç infilak etti. Kayseri Valisi şehit ve yaralıların olduğunu aktarırken TSK’dan son dakika bilgisi geldi. TSK, Kayseri’deki terör saldırısında 13 askerin şehit olduğunu, 48 askerin yaralandığını açıkladı.Kayseri’deki terör saldırısına ilişkin sıcak bir bilgi de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu açıklamasında “8 şehidimizin kimliği belirlendi, 6’sı ağır 55 yaralımız var” dedi.

Kayseri’de askeri araca düzenlenen canlı bomba saldırısı sonrası 13 asker şehit olmuş 55 kişi yaralanmıştı. Şehit olan askerler arasında Sinop’un Gerze ilçesinden olup İstanbul’da ikamet eden  Göksel Mustafa AĞAÇYETİŞTİREN ve Sinop’un Erfelek ilçesinden olup Zonguldak Ereğli ilçesinde ikamet eden Kenan DÖNGEL isimli askerlerimiz şehit oldu.

 Gerze’li şehit askerimizin Gerze’de toprağa verileceği öğrenilirken Erfelekli askerimizle ilgili olarak ailesinin defin yeri ile ilgili olarak karar vermesi bekleniyor. Şehitlerimzie Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dilerken milletimizin başı sağ olsun diyoruz…

şehit haber ile ilgili görsel sonucu

12045

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.