Sinop’ta Türkiye 3 Bant Bilardo heyacanı başladı.

Sinop’ta Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabı Sinop’ta açılış seremonisiyle başladı.Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 23-26 Aralık tarihleri arasında Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek. 

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonasında aralarında Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonlarının da bulunduğu 32 sporcunun mücadele edecek. Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabı açılış seronomisi,  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. 

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonasında zorlu rakiplerini eleyerek final etabında mücadele etmeye  hak kazanan,  aralarında Semih Saygıner gibi dünyaca ünlü  sporcuların  ve 2012 3 Bant Dünya Gençler 2.si, 2013 3 Bant Avrupa Gençler Şampiyonu olarak şanlı Bayrağımızı göndere çektiren  İlimizin gururu usta bilardocu Ömer Karakurt gibi isimlerin   bulunduğu 32 finalist  salona davet edildi. 

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabı açılış seronomisine  Sinop  Valisi  Hasan İpek, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül,  İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş,  Sinop Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. Ahmet Tarak, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan, Siyasi Parti  Temsilcileri, Sinop’lu Eski Futbolcu Hakan Ünsal, sporcular ve vatandaşlar katıldı.
 

 

12050

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.