SİYAD Onursal Başkanı Arpacı’dan “Polis Haftası” kutlama mesajı

Sinoplu işadamı ve SİYAD Onursal Başkanı Keramettin Arpacı, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Arpacı, mesajında, Emniyet mensubu polislerimizin gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalıştığını, halkımızın can ve mal güvenliği ile ilgili önemli görevleri başarıyla yerine getirdiğini belirtti.

Milletin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ve toplumun düzen içerisinde yaşamını sürdürmesi için güvenlik hizmeti sunan Türk Polis Teşkilatı 172. kuruluş yılını kutluyor. Ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Sinoplu işadamı ve SİYAD Onursal Başkanı Keramettin Arpacı, Emniyet mensubu polislerimizin gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalıştığını, halkımızın can ve mal güvenliği ile ilgili önemli görevleri başarıyla yerine getirdiğini belirtti.

 

Keramettin Arpacı mesajında, “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Türk Polis Teşkilatımızın ve Emniyet mensubu polislerimizin 172. Kuruluş yıl dönümü olan bu anlamlı gününü kutlar, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve şehit yakınlarımıza da başsağlığı ve sabr-ı cemil dilerim” dedi.

12034

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.