SİYASİLERDEN YILBAŞI MESAİSİ

Ak Parti ve CHP Yılbaşında seçim çalışmalaarı için Sinop’ta görev başında nöbette olan vatandaşlarla buluştu. En ilginç an ise Ak Parti ve CHP heyetlerinin karşılaştığı ve birbirlerine mutlu yıllar diledikleri an oldu. Heyetler; Yılbaşı akşamı da Sinop’ta görev yapan acil sağlık personeli, Jandarma, polis nöbetçi eczane, itfaiye çalışanlarını ziyaret ederek onları unutmadıklarını gösterdiler. Adayların belirlenmesinden sonra sahaya inen adaylar her fırsatta vatandaşla temas ederek 31 Mart yerel seçimlerinde kendilerine destek istiyor..

CHP Sinop Belediye başkan adayı Barış Ayhan ise CHP Sinop milletvekili ve TBMM divan üyesi, Barış Karadeniz ile CHP Sinop il başkanı İnan Savaş Yüksel’i de yanına alarak yılbaşında görevde olanları ziyaret ederek’mutlu yıllar’ diledi.

AkParti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve Sinop Belediye başkan adayı Ali Çöpçü, il Başkanı Uğıur Giresun’la birlikte kurumları gezerek nöbet başında yeni yılı karşılayanlara ‘mutlu yıllar’ dileklerini ilettiler.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Barış Ayhan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

12012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.