Sonuç Üzücü Boyabat Spor 6 Durağan Spor 1

Sinop 1. Amatör kümede ikinci hafta müsabakalarında Boyabat Spor ile Durağan Spor bugün (9 Aralık 2016) Boyabat Daylı Şehir Stadyumun da karşı karşıya geldi.

Özgür Sever, Salih Sayan, Evrim Tuğrul Kayacan yönettiği maçta, gözlemci olarakÖzcan Yamak görev aldı.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Durağan Spor ilk dakikalarda şık bir golle öne geçti. Maçın başlama düdüğü ile birlikte kısa süreli konsantrasyon eksikliği yaşayan Boyabat Spor’un toparlanması uzun sürmedi. Karşılaşmanın 10. dakikasında geçtiğimiz haftanın en iyi oyuncusu Murat Aygünle skoru 1-1 yaptı.

10. dakikadan itibaren oyunu rakip sahaya yıkan Boyabat Spor Murat Aygün’nün 2 harika golu ile skoru  3-1 yaptı. Oyundaki disiplinden kopmayarak oyunun kontrolünü iyice eline alan Boyabatspor Aykut Atakay’ın harika frikik golü ile soyunma odasına 4-1’lik üstünlükle girdi.

İkinci yarı daha kontrollü oynayan Boyabat Spor’da Murat Aygün kendisinin 4  takımının beşinci golünü atarak skoru 5-1 yaptı.

Karşılaşmanın son dakikalarında ise Tolgahan Gülek’in golü ile Boyabat Spor Lig’in 2. haftasında 3 puanı 6 golle hanesine yazdırdı.

Oyuncu değişikliği sırasında toplam 2 maçta 6 gol atan 7 numaralı oyuncu Murat Aygün, 16 Numaralı Metehan  Tütüneken 4 Numaralı Bedirhan Kaya taraftarlardan büyük alkış aldı.

Boyabat Spor’un çok iyi kondisyonda olduğu 90 dakika boyunca koşan pes etmeyen mücadeleci oyunu ile birlikte takımda taktik anlayışının eksik olduğu da gözlerden kaçmadı.

Haber:Ali Sezer

 

12037

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.