TÜRKİYE 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Sinop Valisi Hasan İpek, 23-26 Aralık tarihleri arasında Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabı ödül törenine katıldı.
Sinop’ta gerçekleşen ve 32 sporcunun mücadele ettiği Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabının sonunda dereceye girmeye hak kazanarak 3. Olan Mehmet Can Çapak ve Ömer Karakurt’a ödüllerini Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, 2. Olan Tolgahan Kiraz’a CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Birinci olan Tayfun Taşdemir’e ise ödülünü Sinop Valisi Hasan İpek takdim etti.
Vali Hasan İpek, Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabında mücadele eden tüm sporculara bundan sonraki şampiyonalarda başarılar diledi.Dereceye giren sporculara ödüllerinin takdim edilmesinin akabinde ise Genel Klasman Şampiyonu olan Semih Saygıner’in ödülünü Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ve Sinop Valisi Hasan İpek birlikte verdiler.Ödül töreninin sonunda Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan, 2018 yılında Türkiye’yi Uluslararası şampiyonlarda temsil edecek bilardo milli takımının kadrosunda Semih Saygıner, Tayfun Taşdemir, Murat Naci Çoklu ve Murat Çelik’in yer alacağını açıkladı.
23-26 Aralık tarihleri arasında Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etabı ödül törenine Sinop Valisi Hasan İpek’in yanı sıra, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren,Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan, AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Kurum Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

12019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.