TÜRKİYE’MİN CİĞERLERİNİ YAKTILAR!

Tesadüf diye bir şey yoktur.

Planlanan, tezgahlanan, veya olması gerekenler vardır. Ülkemizin ciğerleri yanıyor. Sıradan yangınlar değil. Sistematik bir saldırı var. Öncesi ve sonrası sorgulanması gereken çok şey var. Onlarca yangın sonrası THK’na ait yangın uçakları sorgulanıyor. Tabi böyle afet durumlar da ortada elle tutulur bir ekipman olmadığı da acı olaylar da görülüyor. İnsanlara zerk edilen onaylanmamış, ruhsatsız sıvılarla insan fıtratı ele geçirilirken, doğanın kendisi de yangınlarla yok ediliyor. Doğadan gelen, doğa da olan her şey. Kirli planlar önceden belirlenip insanlara algılarla mesajları veriliyor. Biyolojik ve psikolojik bir savaşın içerisindeyiz. Ortada ne iktidar, ne de muhalefet var. Yeni Dünya Düzeni dedikleri kölelik sistemine “BÜYÜK SIFIRLAMA” olarak geçiyorlar. Her kurum, her sektör, her firma, her alanda aşı baskısı olayın ne denli tehlikeli olduğunu gözler önüne sermektedir.

BILL GATES TATİLE Mİ GELDİ?

Ülke yanıyor. Covid Bakanı aşılama derdinde. Partiler aşılama derdinde. Medya aşılama derdinde. Uçaklar nerede? BILL GATES niye geldi? Sırf et yemek için mi geldi Bodrum’a? Başka bir ülke yok muydu bu eti yemek için? Efendileri BILL GÂTES Bodrum’a gelmiş. 80 bin hesap ödemiş. Çirkef medya bununla övünüyor! Niye geldi, kiminle gizli görüştü? Gemisi niçin Süveyş Kanalında bekledi? Ülkemizin doğası, ormanı, tarımın, hayvancılığın bol olduğu her yer yanıyor! Türkiye yanıyor..

Meselenin “Salgın ve Sağlık” olmadığını anlamak için, bunun sahte sonuçlu testlerle ve korku pompalayarak gelindiğini bilmek için ekranlardan uzak durmalı, sorgulamasınız. Sıvılarla insan fıtratı, yangınlarla doğanın kendisi işgal ediliyor. Yangınlar tesadüf değil! Planın ilerleyen parçası. Organik bir manzara istenmiyor. Bu sisteme teslim olanlar köle olacaklar. Eski kralların yoksul köleleleri vardı. Şimdi her şeye sahip modern köleleleri. Dijital köleler, maskeli köleler. Doğaya, insana kurulan kumpas!

Bayram da lüks özel uçaklarla küreselciler Diyarbakır’da gizli tapınakta toplantı yapıyor. O toplantıya Rockfeller ailesinin 3. Kuşağı, DSŐ yetkilisi, BM yetkilileri ve Büyükelçiler katılıyor. BILL GATES BODRUM’A geliyor ve yangınlar başlıyor. Müdahale edilmeyen ormanlar, canlılar göz göre göre yandı bitti, kül oldu. Sorumlu olanlar suç üstlenmedi.

22 farklı bölgemiz de çıkan yangında acımız, kaybımız büyük. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sözün bittiği yer..

120159

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.