ÜRETEN – GÖÇ ETMEYEN BİR DURAĞAN İÇİN… 5 YIL YETKİ VERİN, FARKI GÖRÜN!

bakın aynı kalitedeki hizmeti sizlerin de alacağına hem kendi adıma hem de bu değerli başkanlarım adına söz veriyorum. Sizin yapacağınız tek şey 1 Nisan sabahı Belediyenizi Mustafa Eker’ e teslim edin. Sadece 5 yıl. Mührü 5 yıllığına teslim ettiğinizde o mührü ondan geri almak istemeyeceksiniz. Gerçek belediyecilik buymuş diyeceksiniz’’ sözlerine yer verdi.
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ise konuşmasında “Durağan bizim için çok değerli, fakat mevcut siyasi iktidara oy veren en az hizmeti alan bir ilçedir. Bizim Sinop’ta il belediyesi dahi CHP’li 4 tane belediyemiz var Seçim zamanı hep derlerdi belediyelere oy verirken şu an iktidar kimse ona oy verin. Hizmet alın. Bizim 4 tane birbirinden değerli belediye başkanlarımız hizmetin nasıl yapılacağını, Sinop’a nasıl hizmet edileceğini bütün vatandaşlarımıza tek tek gösterdi. Onları da huzurlarınızda tebrik ediyorum. Ayancık’a Durağan’dan müjde veriyorum. 1 Nisan sabahı Ayancık belediye başkanı Hayrettin Kaya’dır. Sinop 31 Mart’ı sabırsızlıkla bekleyen, Sinop’un sabırsızlıkla beklediği Barış Ayhan başkanımızı da kutluyorum”dedi Konuşmasında genel siyaseti de gündeme alan CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz “Kimseyi ötekileştirmiyoruz. Bu ülkede Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bu ülkede misaki milli sınırları içinde yaşayan vatanına, milletini, dinine,örf ve adetlerine bağlı tüm vatandaşlarımızı ötekileştirmeden biz cumhuriyet halk partisi olarak birleştirmeye çalışıyoruz. Aynı şekilde Durağan’da da Sinop’un ilçelerinde de cumhuriyet halk partili olup vatanına bir kez ihanet eden, bayrağa, kutsal dinimize ihanet eden ben bir tane adam tanımıyorum. Vatanını milletini seven bütün arkadaşlarım bizimle beraber Durağan’ı bir adım öne getirmek için hepsi buradadır.Amacımız Durağan’ı hak ettiği hizmetleri aldırıp bir adım öne getirmektir. Eskiden duyardık bu ülkede gazyağı kuyruğu vardı. Petrol kuyruğu vardı. Vatandaşlar kuyruğa girerdi. Bu ülkeyi ilk defa domates, soğan kuyruğuna sokan hükümeti de buradan kınıyorum. Bu ülkenin tarımı vardı. Vatandaşlarımız parası olmasa da soğanını domatesini ekerdi ürününü alır evinin ihtiyacını karşılardı. Fakat sağolsunlar bu ülkeye domates, biber, patlıcan kuyruğunu da yaşattılar. 31 Mart’ta Mustafa Eker’le seçimi aldığımızda inanın 5 yıl değil, 10 yıl değil, Durağan’da Mustafa Eker bırakıncaya kadar Durağan halkı Mustafa eker’i belediye başkanı yapmak için çalışacaktır” dedi.

SEÇİM KAZANMAK İÇİN DEĞİL İNSAN KAZANMAK
İÇİN MÜCAEDELE EDECEĞİZ!

Programda son olarak konuşan ve gerçekleştirecekleri projelerini sunan Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker yaptığı açıklamasına katılımcılara teşekkür ederek başladı. Eker; ‘’ Bugün buraya uzun zamandır Sinop’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin gururu olan ve bize de siyaset hayatımızda mihenk taşı olan başarılı belediye başkanları geldi. Onlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün dünyaya örnek olan Kadın Kolları İl Başkanımız ve Merkez Kadın Kolları Başkanımız’a, değerli hemşehrilerim katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Destekleri ve gönülden verdikleri emek için basın emekçilerine, basında çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum beni mahcup etmediler, beni burada yalnız bırakmadılar. Değerli Belediye Başkanlarımız burada, inşallah onların başarılı hizmetleriyle Durağan’ı da tanıştıracağız. Onları örnek alacağız. Göç etmeyen, bitmeyen, üreten bir Durağan inşa edeceğiz. Gerçekleştireceğimiz projeler ile seçim kazanmak için değil, insan kazanmak için mücadele edeceğiz. İnsanın olmadığı yerde yatırım olmaz. Bu bilinçle hareket ederek esnafımız mutlu olsun ve insanlarımız göç etmesin uğraşları bizde temel gaye olacaktır. Durağan’ a dışarıdan ekonomi getireceğiz, insanımıza kaynak sağlayacağız’’ dedi. Gerçekleşen proje tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, Kadın Kolları Başkanı Necla Topal, Durağan İlçe Başkanı Emin Adıgüzel, Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, Gerze Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Adayı Osman Belovacıklı, Dikmen Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Adayı Saim İstanbullu, Erfelek Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Adayı Muzaffer Şimşek, Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya katıldı.
Tanıtım toplantısı sonrası Barış karadeeniz CHP Belediye başkan adayı Mustafa eker ve beraberindekiler Durağan’da pazar yerini gezerek pazar esnafına hayırlı işler diledi.

12035

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.