VALİ HASAN İPEK SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Vali Hasan İpek, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında 2017 yılı içerisinde gerçekleşen müsabakalarda dereceye giren amatör sporcuların ödül ve malzeme dağıtım törenine katıldı.
Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleşen program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş’ın açılış konuşması ile devam etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş’ın konuşmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nce Amatör Spor kulüplerine verilmek üzere gönderilen spor malzemeleri dağıtıldı.
Programın sonunda ise 2017 yılı içerisinde yapılan spor müsabakalarında dereceye giren sporcuların ödülleri Vali Hasan İpek tarafından verildi.
Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında 2017 yılı içerisinde gerçekleşen müsabakalarda dereceye giren amatör sporcuların ödül ve malzeme dağıtım törenine Vali Hasan İpek’in yanı sıra, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, Sinop Defterdarı Naci Günaydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Kurum Müdürleri, Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayhan Özhan, Kulüp Başkanları, Antrenörler, Hakemler, Beden Eğitimi Öğretmenleri , Okul takımları, Amatör Sporcular ve Sporcu aileleri katıldı.

12026

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.